Radomiak Radom

i

Autor: radomiak.pl

Radomiak Radom - Warta Poznań TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać Radomiak - Warta? Ekstraklasa Radomiak - Warta STREAM w Internecie

2021-08-20 12:24

Radomiak Radom - Warta Poznań TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać Radomiak - Warta? Ekstraklasa Radomiak - Warta STREAM w Internecie. Gdzie obejrzeć mecz Radomiak Radom - Warta Poznań? W piątkowy wieczór w PKO Bank Polski Ekstraklasie będziemy świadkami pojedynku Radomiaka Radom z Wartą Poznań. Kto wyjdzie górą z tego starcia? Radomiak - Warta TRANSMISJA TV STREAM w Internecie.

RADOMIAK RADOM - WARTA POZNAŃ TRANSMISJA TV

Radomiak Radom w ubiegłym tygodniu miał wolne, jako że miał mierzyć się z Rakowem Częstochowa, ale ten jest zaangażowany w kwalifikacje do Ligi Konferencji Europy i w pełni się na tym skupia. Warta Poznań z kolei podjęła w Grodzisku Wielkopolskim Legię Warszawa i uległa jej dwiema bramkami. Teraz obie ekipy o zielonych barwach sprawdzą swoją formę na radomskiej murawie. Obie też weszły w sezon całkiem obiecująco. Dość powiedzieć, że beniaminek uporał się z Legią i zremisował z Lechem Poznań, a na koncie rewelacji poprzedniego sezonu widnieje chociażby efektowna wygrana 4:0 na stadionie Górnika Łęczna. Nie sposób wskazać faworyta przed nadchodzącym pojedynkiem, a zatem tym ciekawiej będzie to wszystko oglądać!

RADOMIAK - WARTA STREAM W INTERNECIE

Mecz Radomiak Radom - Warta Poznań w ramach 5. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy rozpocznie się w piątek, 20 sierpnia o godz. 20:30. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Radomiak - Warta w stacji telewizyjnej CANAL+ Sport. STREAM LIVE ONLINE w Internecie z meczu Radomiak - Warta w płatnej usłudze nC+ GO.

Jan Tomaszewski BOMBARDUJE Messiego: Dobry aktor, rozkapryszony dzieciak!
Najnowsze