Raków Częstochowa - Piast Gliwice TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Raków Częstochowa - Piast Gliwice STREAM ONLINE LIVE Raków Częstochowa - Piast Gliwice TV Na jakim programie 10.05.2021

Waldemar Fornalik
Autor: Cyfrasport Waldemar Fornalik

Raków Częstochowa - Piast Gliwice TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Raków Częstochowa - Piast Gliwice STREAM ONLINE LIVE Raków Częstochowa - Piast Gliwice w TV Na jakim programie Raków Częstochowa - Piast Gliwice LIVE STREAM w INTERNECIE. To jest najlepszy sezon w historii Rakowa. Klub z Częstochowy zdobył już Puchar Polski, po raz pierwszy w dziejach klubu. W finale podopieczni trenera Marka Papszuna pokonali 2:1 pierwszoligową Arkę Gdynia. Teraz Raków chciałby wywalczyć wicemistrzostwo Polski. Z kolei Piast jest na czwartej pozycji, premiowanej startem w europejskich pucharach. Zapowiada się atrakcyjne spotkanie w Częstochowie. Czy Raków przybliży się do wicemistrzostwa Polski, a może górą będą gliwiczanie? Gdzie oglądać Raków Częstochowa - Piast Gliwice w TV NA ŻYWO Na którym kanale Raków Częstochowa - Piast Gliwice STREAM LIVE ONLINE.

Raków Częstochowa - Piast Gliwice Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Raków Częstochowa - Piast Gliwice LIVE STREAM w INTERNECIE. Trener Piasta Waldemar Fornalik docenia klasę ekipy z Częstochowy. - Widzieliśmy ostatni mecz Rakowa ze Stalą Mielec - wyznał szkoleniowiec gospodarzy w rozmowie z oficjalną stroną gliwickiego klubu. - Jest to bardzo dobry zespół, który nie przegrał od kilkunastu spotkań. Dlatego w ogóle nie bierzemy takiej możliwości pod uwagę, tylko liczymy na twardy męski mecz. Ivi Lopez to zawodnik o określonych umiejętnościach, który jest typowym snajperem i bardzo dobrze operuje piłką. Jest także kilku innych zawodników, którzy stanowią o sile Rakowa - zaznaczył i odniósł się także do kończącego się sezonu: - Zapisaliśmy tę historię dwa lata temu, przed rokiem również kontynuowaliśmy to i sięgnęliśmy po brązowy medal, teraz walczymy o europejskie puchary. Z pewnością to jest dobre dla piłki, a liga nie jest zdominowana tylko przez zespoły z największymi budżetami. W takim wypadku rywalizacja byłaby bezsensowna - stwierdził trener Waldemar Fornalik w rozmowie z oficjalnym portalem Piasta Gliwice. Mecz Raków Częstochowa - Piast Gliwice w poniedziałek 10 maja o godzinie 18. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Raków Częstochowa - Piast Gliwice GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Raków Częstochowa - Piast Gliwice w TV

Mecz Raków Częstochowa - Piast Gliwice w 29. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w poniedziałek 10 maja. Początek spotkania Raków Częstochowa - Piast Gliwice o godzinie 18. Transmisja tv na żywo z meczu Raków Częstochowa - Piast Gliwice w TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ 4K ultra HD. Stream online live z meczu Raków Częstochowa - Piast Gliwice dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze