Marcin Kamiński, Bartosz Bereszyński

i

Autor: Cyfrasport Marcin Kamiński i Bartosz Bereszyński

Wielki powrót?

Reprezentant Polski wróci do Ekstraklasy? Piłkarz zabrał głos, mowa o Lechu Poznań!

2023-04-17 16:48

Marcin Kamiński wróci do Lecha Poznań? Reprezentant Polski, który wystepuje obecnie w drużynie Schalke 04 Gelsenkirchen, został zapytany przez portal "meczyki.pl", czy wyobraża sobie opuszczenie Niemiec i powrót do drużyny, której jest wychowankiem. Padły jasne słowa.

Marcin Kamiński postanowił zabrać głos w sprawie swojej przyszłości. Piłkarz Schalke 04, który od lat przebywa w Niemczech, jest na końcu swojej umowy z klubem z Zagłębia Ruhry, który walczy o utrzymanie w Bundeslidze. Zawodnik reprezentacji Polski porozmawiał z portalem "meczyki.pl" o swojej przyszłości i o potencjalnym powrocie do Lecha Poznań. Padły jasne słowa.

Reprezentant Polski wróci do Ekstraklasy? Mówi się o Lechu Poznań!

Marcin Kamiński w 2016 roku odszedł z Lecha Poznań, aby występować w Niemczech. W trakcie swojej kariery był zawodnik Stuttgartu, Fortuny Duesseldorf i Schalke, z którym kontrakt kończy mu się już w czerwcu. Piłkarz w rozmowie z portalem "meczyki.pl" powiedział, czy byłby zainteresowany powrotem do Ekstraklasy, a konkretnie do drużyny Lecha, z którą był w Polsce związany. Jak sam przyznaje, stolica Wielkopolski nadal znaczy dla niego bardzo wiele.

- Czy wyobrażam sobie powrót do Lecha? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Poznań jest dla mnie ważnym miejscem i nim pozostanie. Nie zamykam się na to, ale nie wiem, co się wydarzy - powiedział Marcin Kamiński.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze