Stal - Wisła Kraków TV NA ŻYWO. Ekstraklasa: Stal - Wisła Kraków STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Stal - Wisła Kraków w TV Na jakim programie 18.10.2020

2020-10-18 14:43 PFK
Artur Skowronek, Wisła Kraków
Autor: Cyfra Sport Artur Skowronek, Wisła Kraków

Stal Mielec - Wisła Kraków STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Stal - Wisła Kraków TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Stal - Wisła Kraków TV Na jakim programie mecz Stal - Wisła Kraków STREAM LIVE w INTERNECIE. Piłkarze Wisły Kraków w tym sezonie jeszcze nie wygrali spotkania w lidze. Czy przełamią się w rywalizacji ze Stalą Mielec? Beniaminek pokonał Piast Gliwice. Ostatnio jednak Stal przegrała na wyjeździe z Podbeskidziem 0:1. Czy teraz podopieczni trenera Dariusza Skrzypczaka wykorzystają atut własnego boiska w starciu z "Białą gwiazdą"? Gdzie obejrzeć Stal - Wisła Kraków TV NA ŻYWO Na którym Stal - Wisła Kraków LIVE STREAM ONLINE.

Stal - Wisła Kraków STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Stal - Wisła Kraków TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Jak trener Wisły Kraków Artur Skowronek ocenia beniaminka? Co ciekawe, szkoleniowiec krakowskiej drużyny ma za sobą pracę z ekipą Stali. - Ten zespół się zmienił od czasu, kiedy tam pracowałem - zwrócił uwagę opiekun "Białej gwiazdy", którego opinię zamieściła oficjalna strona klubu. - Zostało jednak kilku chłopaków, którzy stanowią o sile tej drużyny. Oczywiście znam ich umiejętności, które są wysokie, co pomogło im awansować. Analizowaliśmy grę Stali i myślę, że jesteśmy odpowiednio przygotowani do niedzielnego spotkania. Stal jest dobrze zorganizowaną drużyną. Przede wszystkim w niskiej obronie, co powoduje, że jest dużo przestrzeni po przechwycie. Drużyna z Mielca posiada mocne strony, które niewątpliwie stara się wykorzystywać. Prostopadłe podania, a także stałe fragmenty gry, gdzie dużo zawodników jest zaangażowanych. Mielczanie dysponują także mocną drugą linię, mając w swoich szeregach takich zawodników, jak Forsell, Domański czy Tomasiewicz - komplementował rywali Skowronek i odniósł się do sytuacji podczas pandemii koronawirusa: - Na pewno nie jest to ona łatwa, jednak taki stan utrzymuje się już od dłuższego czasu i mamy już pewne doświadczenie, jak funkcjonować w takich warunkach. Mierzymy się z tym po raz kolejny i to doświadczenie pomaga nam, by skupiać się na codziennym treningu, a także pilnowania aspektów mentalnych podczas meczów, które niestety odbywać się będą bez udziału publiczności - zakończył Skowronek cytowany przez oficjalny serwis klubu. Gdzie obejrzeć mecz Stal - Wisła Kraków czytaj poniżej.

Stal - Wisła Kraków TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz Stal Mielec - Wisła Kraków w 7. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 18 października. Początek spotkania Stal Mielec - Wisła Kraków o godzinie 15. Transmisja z meczu Stal Mielec - Wisła Kraków w telewizji Canal+ Sport. Stream online z meczu Stal Mielec - Wisła Kraków dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze