Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Syn Czesława Michniewicza wywołał ogromne poruszenie. Pokazał jedno zdjęcie i się zaczęło

2021-07-15 7:09

Legia Warszawa w środowy wieczór zrobiła pierwszy krok w kierunku fazy grupowej Ligi Mistrzów. Do realizacji celu droga jeszcze daleka, ale od czegoś trzeba zacząć. A początek w wykonaniu mistrza Polski jest całkiem obiecujący. Podopieczni Czesława Michniewicza pewnie rozprawili się z norweskim Bodo/Glimt. Wymowny komentarz po spotkaniu umieścił syn trenera Legii. Jego zdjęcie stało się hitem sieci.

Legioniści nie mogli mówić o szczęściu podczas losowania pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Czysto teoretycznie mistrzowie Norwegii byli najtrudniejszym rywalem, na jakiego mógł trafić warszawski zespół. W komentarzach przewijały się opinie, że Legia może bardzo szybko pożegnać się z jakimikolwiek marzeniami o awansie. Rzeczywistość okazała się zgoła odmienna.

Włosi tak balowali po wygraniu Euro, że ZŁAMALI PRAWO! Wszystko wyszło na jaw

Pewny awans Legii. Bodo/Glimt odprawione z kwitkiem

Już podczas pierwszego spotkania, które miało miejsce w Norwegii, można było zauważyć, że to Legia jest zespołem lepszym. Gdyby nie proste błędy w defensywie, losy rywalizacji mogłoby rozstrzygnąć się przed tygodniem. Mistrzowie Polski do Warszawy wrócili z zapasem jednej bramki i w rewanżu musieli postawić kropkę nad "i".

Choć przez znaczną część pierwszej połowy to Norwegowie dominowali, gospodarze środowego spotkania potrafili wyjść na prowadzenie, a stało się to za sprawą niezawodnego Luquinhasa. Wynik rywalizacji w ostatnich minutach ustalił Tomas Pekhart i Legioniści mogli cieszyć się z pewnego awansu. W sieci nie zabrakło pozytywnych komentarzy odnoście gry mistrzów Polski.

Wiadomo, jak Dariusz Szpakowski zareagował na odsunięcie go od finału Euro. To był prawdziwy cios

Tomaszewski OSTRO o burdach na Wembley: To TERRORYŚCI I BANDYCI!

Syn Michniewicza opublikował wymowny wpis. Prawdziwy hit

Wyrażenia opinii o postawie Legii Warszawa w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów nie odmówił sobie również syn Czesława Michniewicza. Umieścił on wymowny wpis w mediach społecznościowych.

W jego twittcie widzimy skrin zrobiony z wyszukiwarki w Google. Hasło jakie zostało wpisane to "finał Ligi Mistrzów 2021/22 gdzie", co sugerowałoby, że syn szkoleniowca Legii wierzy w kolejne zwycięstwa tego zespołu. Wpis zebrał blisko tysiąc polubień oraz stał się podstawą do oceny meczu w programie "Sportowy Wieczór" w TVP Sport.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze