Jakub Błaszczykowski

Autor: LUKASZ GAGULSKI / SUPER EXPRESS Jakub Błaszczykowski

Tak bluzga Jakub Błaszczykowski! Wszystko nagrały kamery, sędzia był w szoku

2022-04-27 15:33

Współwłaściciel Wisły Kraków - Jakub Błaszczykowski nie może zaliczyć sezonu do udanych. Polak zmaga się z kontuzją od zeszłego roku, a jego klub jest bliski spadku do I ligi. W ostatnim meczu "Biała Gwiazda" straciła punkt w ostatnich minutach spotkania, a byłemu reprezentantowi Polski puściły nerwy. Pierwsze nagranie miało miejsce na stadionie zaraz po końcowym gwizdku. Kolejne zostało przekazane następnego dnia przez Wisłę Płock - poniedziałkowego rywala klubu z Krakowa.

W sieci zostało opublikowane kolejne nagranie z Jakubem Błaszczykowskim w roli głównej. Były reprezentant Polski nie gryzł się w język podczas spotkania z sędziami. - Już się zaczyna na was nagonka za to, co robicie, ku***a, z VAR-em - krzyczał współwłaściciel Wisły Kraków. Jeszcze wczoraj w sport.se.pl informowaliśmy o zachowaniu Jakuba Błaszczykowskiego, który wbiegł na murawę po ostatnim gwizdku i ruszył w stronę arbitrów tego spotkania. Okazuję się, że akcja nie zakończyła się po kilku słowach, a była jeszcze kontynuowana w tunelu.

Piekielnie ważne wieści przed finałem Pucharu Polski Lech - Raków! Klamka zapadła, tej decyzji już nikt nie cofnie

" frameborder="0" allowfullscreen allow="autoplay" class="test">

Cała akcja rozgrywa się w 8:10 minucie, gdzie Jakub Błaszczykowski z rozłożonymi rękami przywitał sędziów w tunelu. Błaszczykowski pomimo tłumaczeń arbitra nie dawał za wygraną i wykrzyczał w jego stronę. - Co Pan do mnie mówi w ogóle? Za każdym razem to samo. Jeszcze pan do mnie nie dzwonił i oby pan tylko nie dzwonił, jak ku**a reszta. Bo zawsze póxniej robicie tak samo. Z Lechem też nie było, a później mi tłumaczycie, że to sytuacja 50 na 50.

Fani powiedzieli dość Błaszczykowskiemu. Legendzie puściły nerwy, kamera uchwyciła jego skandaliczne gesty

Czy Jakub Błaszczykowski dobrze postąpił mając pretensje do sędziów?

Były reprezentant Polski najprawdopodobniej otrzyma karę od Komisji Ligi. W czwartek ma odbyć się spotkanie, gdzie będzie poruszony m.in. temat współwłaściciela Wisły Kraków.

Decyzja Rafała Trzaskowskiego doprowadzi kibiców do furii. Grozi za to do 8 lat więzienia