To ona nakręca gwiazdę Lecha Poznań. Piękna żona wspiera Joao Amarala

2021-09-21 16:38
Joao Amaral, Lech Poznań
Autor: Paweł Jaskółka Joao Amaral z Lecha Poznań

Nowy sezon Lech rozpoczął wyśmienicie, a duży wkład w obecne wyniki ma pomocnik Joao Amaral. Portugalczyk spisuje się wybornie, jest jednym z liderów Kolejorza, który otwiera tabele Ekstraklasy. Widać, że Joao Amaral wyraźnie odżył po powrocie do Polski. Za jego sukcesami stoi żona Ana Costa.

Joao Amaral do Lecha trafił przed dwoma laty z Vitoria Setubal. Premierowy sezon miał obiecujący, strzelił w nim osiem goli. Kolejna edycja już nie była tak kolorowa i zimą pożegnał się z klubem. Tłumaczył to różnie. Został wypożyczony do Pacos de Ferreira. Spędził w ojczyźnie 1,5 roku. Teraz wrócił i pod skrzydłami trenera Macieja Skorży wyraźnie odżył. W tym sezonie zdobył trzy gole, miał cztery asysty. Wygląda to obiecująco. Układa mu się także życie rodzinne, co widać po wpisach w mediach społecznościowych. Para okazuje sobie wiele ciepła. - Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że mam u boku kobietę taką jak ty! - napisał Amaral pod jednym ze zdjęć z żoną z okazji Walentynek. Jego żona Ana Costa tak skomentował tamten wpis piłkarza: - Dziękuję za bycie tym, kim jesteś. Zaskakujesz mnie każdego dnia, który mija! Kocham cię bezwarunkowo - wyznała. Widać, że Amaral jest szczęśliwy i to przekłada się na boisko, gdzie błyszczy. Zobaczcie poniżej galerię zdjęć gwiazdy Lecha z jego uroczą żoną.

Wyjątkowy dzień w życiu gwiazdy Lecha Poznań. Mikael Ishak zamieścił wzruszający wpis

Sonda
Czy Lech Poznań będzie mistrzem Polski w sezonie 2021/22?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze