Aleksandar Vuković

i

Autor: Tomasz Radzik / SUPER EXPRESS Aleksandar Vuković

Trener Legii Aleksandar Vuković o klasie Pogoni Szczecin. "Różnica jest olbrzymia"

2022-04-24 16:05

W tym sezonie Pogoń walczy o mistrzostwo Polski, a Legia w tym momencie jest w środku ligowej stawki. To efekt koszmarnej jesieni, gdy warszawski zespół przegrywał z każdym w lidze. Kto będzie górą w meczu w Szczecinie w 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy? Trener Aleksandar Vuković docenia klasę gospodarzy.

Jesienią Pogon wygrała na Łazienkowskiej 2:0. Szkoleniowiec Legii Aleksandar Vuković na niedawnej konferencji prasowej tak scharakteryzował Portowców. - Pogoń od jakiegoś czasu jest w czołówce - przypomniał Serb, cytowany przez oficjalny portal klubu ze stolicy. - Jest to drużyna mądrze zarządzana i sukcesywnie wzmacniana. Pamiętam ich pierwszy mecz wygrany po przerwie zimowej z Piastem. Jeżeli się nie mylę, to z ławki wówczas wchodzili m.in. Kucharczyk, Kurzawa, Biczachczjan, Parzyszek. To są naprawdę wartościowi zawodnicy. Kadra Pogoni od początku sezonu jest bardzo mocna i była tylko wzmacniana. W tym sezonie różnica między nami, a Pogonią jest olbrzymia. Tabela to obrazuje - zaznaczył opiekun warszawskiego zespołu.

Marek Jóźwiak o pasjonującej rywalizacji o tytuł w ekstraklasie. "W tym roku nie ma na nich mocnych"

Aleksandar Vuković pracuje w Legii do końca sezonu. Kto będzie prowadził warszawskich piłkarzy w nowych rozrywkach? Nieoficjalnie mówi się, że będzie to Kosta Runjanic, obecny szkoleniowiec Pogoni. - Trudno mi powiedzieć w imieniu piłkarzy, jak oni podchodzą do tego meczu - stwierdził Vuko. - Trzymajmy się wersji oficjalnej, która mówi, że nie wiadomo kto zostanie trenerem Legii. Pogoń to silny rywal walczący o mistrzostwo Polski. Rywale mają ambicje. Jeżeli Pogoń chce być mistrzem, to nie może z nami stracić punktów. Dlatego wiemy, że nie będzie to łatwy mecz dla nas - podkreślił trener Legii, którego wypowiedź zacytował oficjalny serwis warszawskiego klubu.

Były kadrowicz o walce o mistrzostwo Polski. "Serducho mocniej bije..."

Sonda
Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2021/22?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze