Unai Emery

i

Autor: Cyfrasport Unai Emery

Liga Konferencji UEFA

Trener Villarreal szczerze o Lechu Poznań. Ważne słowa przed meczem z mistrzem Polski, zwraca uwagę na ważny szczegół

2022-09-07 19:38

Trener hiszpańskiego Villarreal postanowił skomentować poznańskiego Lecha. "Kolejorz", który zmierzy się jutro ze słynną "Żółtą Łodzią Podwodną" robi bardzo dobre wrażenie na hiszpańskim szkoleniowcu, który powiedział jasno, że zapowiada się wyjątkowo zaciekłe spotkanie między nimi a drużyną mistrza Polski.

Spotkanie Villarreal z Lechem Poznań, zdaniem ekspertów i kibiców, potwierdzi klasę drużyny z LaLiga i nie pozostawi najmniejszych szans przedstawicielom Ekstraklasy. Unai Emery jest jednak przekonania, że mecz z Lechem wcale nie będzie aż tak łatwy, jak prezentują to przedmeczowe zapowiedzi, a on sam widzi wiele pozytywnych cech drużyny z Ekstraklasy.

Olejnik pobity przed Prime MMA! Wstrząsające wyznanie zawodnika, brutalny napad w biały dzień

Unai Emery komplementuje Lecha Poznań. Zwraca uwagę na pozytywy mistrzów Polski

Zdaniem hiszpańskiego szkoleniowca, lekceważenie Lecha Poznań w kontekście gry z Villarreal nie jest dobrym pomysłem. Były trener Arsenalu i Sevilli zwraca uwagę na fakt, że drużyna wraca do swojej dyspozycji, ma dobrych piłkarzy i odnosi ostatnio zwycięstwa w Ekstraklasie.

-  Lech Poznań to zespół z potencjałem, który trzeba szanować. Powoli wracają do optymalnej formy, dzięki czemu wygrali trzy ostatnie mecze ligowe. Mają dobrych graczy na skrzydłach. W swojej lidze są przyzwyczajeni do wygrywania, grają dobrą piłkę i mają w składzie kilku reprezentantów. - mówi Unai Emery.

Urodziny Ani Lewandowskiej. Ujawniamy gdzie świętowali. Klub tylko dla członków. Wanna na tarasie i szampan

Unai Emery o swoich planach na Lecha Poznań. Chce to kontynuować

Emery powiedział, że chce, aby drużyna w meczu z Lechem Poznań grała tak, jak na starcie sezonu LaLigi i regularnie pracowała nad wzmocnieniem swojego stylu.

- Chcemy kontynuować to, co robiliśmy w meczach przedsezonowych oraz na starcie sezonu La Ligi. Dążymy do wzmocnienia naszego stylu i osiągania dobrych wyników, co pozwoli nam na ekscytację z przemierzania europejskiej ścieżki, która już dała nam kilka wspaniałych chwil. - mowi Emery.

Sonda
Czy Lech Poznań wyjdzie z grupy w Lidze Konferencji Europy?
Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego do Barcelony
Listen to "Lewandowski zostanie wygwizdany? Ofiara: "Niemcy pamiętają co mówił o Bayernie" [SuperSPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze