Zobacz zdjęcia!

Urodziny Ani Lewandowskiej. Ujawniamy gdzie świętowali. Klub tylko dla członków. Wanna na tarasie i szampan

2022-09-07 13:15

To były wyjątkowe urodziny Ani Lewandowskiej. Zadbał oto mąż. 7 września to wyjątkowa data dla najpopularniejszej sportowej rodziny w Polsce. Robert i Anna Lewandowscy świętują urodziny trenerki fitness. Na 34. urodziny wybrali się w naprawdę prestiżowe miejsce. Nic dziwnego, że szerokie uśmiechy nie schodziły im z twarzy. Z opaskami na dłoniach mogli korzystać z naprawdę luksusowego i przede wszystkim pięknego miejsca.

W takich warunkach można spędzać urodziny! Tak Anna Lewandowska świętowała 34 urodziny. Co za przepych. Czas biegnie nieubłaganie, ale mimo to prawdziwa miłość nie rdzewieje. Doskonale widać to chociażby po jej relacji z Robertem Lewandowskim. Piłkarz nie zapomniał o święcie swojej ukochanej i postanowił znów potraktować ją niczym księżniczkę. Najpierw na Instagramie pokazał gigantyczny bukiet róż, w którym spokojnie było ponad 60 krwistoczerwonych kwiatków. Sama Ania Lewandowska pochwaliła się później wizytą w niezwykle prestiżowym miejscu. Nie każdy dostanie się tam z łatwością!

Lewandowski wykosztował się na urodziny żony! Ania otrzymała ogromny bukiet róż i... Coś dużo ważniejszego

Urodziny Ani Lewandowskiej. Robert urządził jej urodziny w prestiżowym klubie

Para wybrała się, by świętować urodziny do Soho House, a konkretnie do Little Beach House Barcelona. Dostać się tam nie jest wcale tak łatwo. Na stronie Soho House można wyczytać, że by korzystać ze wszystkich udogodnień należy należeć do specjalnego klubu i opłacić członkostwo.

Metamorfoza Anny Lewandowskiej. Trudno uwierzyć, że wyglądała tak lata temu. Zobacz zdjęcia!

W tym prestiżowym miejscu można również wynająć pokoje. W niektórych z nich na tarasach znajdują się wanny, inne opiewają w sam widok na morze. Ale za to jaki widok! Zjawiskowe miejsce po prostu zachwyca. Kto by nie chciał spędzić w takich okolicznościach natury swoich urodzin?

Zobacz zdjęcia z miejsca, w które Lewandowski zabrał ukochaną Anię na urodziny w galerii poniżej. Czytaj więcej!

Kiedy Lewandowscy obchodzą urodziny?

Anna Lewandowska obchodzi urodziny 7 września. Trenerka fitness przyszła na świat w 1988 roku. Ma 34 lata. Robert Lewandowski obchodzi urodziny ponad dwa tygodnie wcześniej. Piłkarz urodził się tego samego roku, ale 21 sierpnia.

Robert Lewandowski przełamie fatalną passę w Lidze Mistrzów? Kolejna taka okazja mu się nie przytrafi!

Czy kolejny prezent Ania Lewandowska otrzyma od piłkarza w środowy wieczór? O 21:00 FC Barcelona zagra z Viktorią Pilzno. Jeśli strzeli, zapewne gola zadedykuje właśnie swojej ukochanej.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Marcin Najman pierwszy raz o pożarze. Bał się jednego
Listen to "Lewandowski zostanie wygwizdany? Ofiara: "Niemcy pamiętają co mówił o Bayernie" [SuperSPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze