Urodziny Lewandowskiej

Anna Lewandowska przeszła gigantyczną metamorfozę. Aż trudno uwierzyć, że wyglądała tak wiele lat temu. Zobacz zdjęcia

2022-09-07 8:10

7 września to wyjątkowy dzień w domu Anny i Roberta Lewandowskich. Najpopularniejsza polska sportowa para ma poważne powody do świętowania. Wszystko z powodu kolejnych urodzin trenerki fitness. Anna Lewandowska obchodzi 34. urodziny! Z tej okazji przypominamy zdjęcia Lewandowskiej sprzed lat. Aż trudno uwierzyć, jak wyglądała ponad dekadę temu. Wielu kibiców totalnie nie zdaje sobie z tego sprawy. Zobaczcie zdjęcia!

Urodziny to zawsze wyjątkowy moment dla każdego. To moment nostalgiczny i z pewnością wywołujący szeroki uśmiech na twarzy. Anna Lewandowska obchodzi dziś urodziny! Trenerka fitness przyszła na świat 7 września 1988 roku. To oznacza, że przeżyła już 34 wiosny! Od lat związana ze swoim ukochanym nie od początku chciała iść w stronę sportu. Na początku jeszcze Ani Stachurskiej marzyła się kariera operatora filmowego. Ostatecznie została sportowcem – na całe szczęście. Być może bez niej, Robert nie byłby w tym miejscu, w którym jest teraz.

Klara Lewandowska poszła do nowej szkoły po transferze Roberta do Barcelony! Ania szczerze o aklimatyzacji córki

Anna Lewandowska obchodzi urodziny. Zobacz zdjęcia sprzed lat!

Lewandowska nie ukrywa, że cieszy się, jak potoczyło się jej życie. - Życie pisze różne scenariusze, to, co spotyka nas na drodze życiowej prędzej czy później zatacza koło naszych zainteresowań i marzeń. Nie pracuję w branży filmowej, ale często staję po drugiej stronie kamery. Lubię to doświadczenie! Nie jestem fotografem, ale fotografia do dziś jest jedną z moich pasji – pisała kilka lat temu na Instagramie.

Polska piłkarka przeszła do historii. Niesamowity wyczyn Ewy Pajor! Gorzki sukces snajperki

Trenerka fitness na przestrzeni lat zmieniła się nie do poznania. Jej pierwsze zdjęcia z Robertem pochodzą z czasów gry w Zniczu Pruszków. Już wtedy, jeszcze w blond włosach, gorąco dopingowała swojego ukochanego. Po latach zmieniła się nie do poznania. To, co najważniejsze jest jednak takie samo. Wciąż jest tą samą osobą, co ponad dekadę temu!

Lista najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Lewandowski nie ma sobie równych!

Ile lat ma Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska obchodzi urodziny 7 września. Trenerka fitness przyszła na świat w 1988 roku. Ma 34 lata. Robert Lewandowski obchodzi urodziny ponad dwa tygodnie wcześniej. Piłkarz urodził się tego samego roku, ale 21 sierpnia.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Listen to "Lewandowski zostanie wygwizdany? Ofiara: "Niemcy pamiętają co mówił o Bayernie" [SuperSPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze