Anna Lewandowska, Klara Lewandowska

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska, Klara Lewandowska

Nowy rok szkolny

Klara Lewandowska poszła do nowej szkoły po transferze Roberta do Barcelony! Ania szczerze o aklimatyzacji córki

2022-09-06 20:41

Początek roku szkolnego potrafi być bardzo trudnym momentem – nie tylko dla dzieci, ale także rodziców. O pierwsze dni września bardzo martwili się prawdopodobnie także Robert i Anna Lewandowscy. Ich córka Klara poszła do szkoły w Hiszpanii. Na Instagramie trenerka fitness opowiedziała o aklimatyzacji córki. Nie ukrywała swojego zadowolenia.

Robert Lewandowski nie ukrywał, że transfer do Barcelony mógł się wydarzyć tylko teraz. Wszystko ze względu na córkę, która miała iść do szkoły. Zmiana otoczenia w najbliższym czasie byłaby więc bardzo trudna. Polski gwiazdor zdecydował się na przenosiny na Camp Nou także ze względu na Klarę. W ostatnim czasie córka Lewandowskich po raz pierwszy poszła do nowej szkoły. Jak przebiegła adaptacja? Trenerka fitness nie ukrywała szerokiego uśmiechu.

Ujawniono szczegóły kontraktu Lewandowskiego w Barcelonie. Gigantyczne pieniądze, zaskakujący zapis o rozwiązaniu kontraktu!

Anna Lewandowska o adaptacji Klary w nowej szkole: Była bardzo dzielna

Ania Lewandowska nie ukrywała wielkiej dumy ze swojej córeczki i z uśmiechem opowiadała o tym, jak Klara poradziła sobie w nowym otoczeniu. Najwyraźniej poszło jej bardzo dobrze! Mama z córką po wszystkim wybrały się na lody, a humory ewidentnie dopisywały.

- Adaptacja w szkole nie jest zbyt łatwa pewnie dla wielu rodziców. Natomiast Klara była dzisiaj bardzo dzielna, więc czas na lody – mówiła z uśmiechem trenerka fitness.

Legenda Barcelony rozpływa się nad Lewandowskim. Życzy mu jednej rzeczy, co za słowa

Po chwili w kadrze pojawiła się także Klara Lewandowska, która pokazała do kamery kciuk w górę. Ewidentnie była bardzo zadowolona. Zapewne nie tylko z powodu lodów, ale także poznania nowych kolegów i koleżanek.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści

Robert Lewandowski w Barcelonie. Statystyki piłkarza

Robert Lewandowski zaliczył świetny start w nowym klubie. Po transferze do Barcelony miał problemy ze strzelaniem bramek w meczach przygotowawczych. Szybko jednak odnalazł się na boisku. W czterech meczach nowego sezonu zdobył już pięć bramek w La Liga.

Robert Lewandowski wygwizdany przez kibiców? Tych słów mu nie zapomną!

Włącz podcast i dowiedz się więcej!

Listen to "Lewandowski zostanie wygwizdany? Ofiara: "Niemcy pamiętają co mówił o Bayernie" [SuperSPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze