Pogoń - Górnik TRANSMISJA NA ŻYWO TV PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 25.07 gdzie oglądać STREAM LIVE ONLINE na żywo w INTERNECIE

i

Autor: Cyfra Sport

Typy i kursy. „Portowcy” zrehabilitują się za nieoczekiwane potknięcie? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-03-16 16:08

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków typy i kursy. W ubiegłym tygodniu Pogoń Szczecin w zadziwiających okolicznościach straciła fotel lidera na rzecz Rakowa Częstochowa. Podopieczni Kosty Runjaicia z pewnością są żądni rehabilitacji, a to z kolei nie jest najlepsza informacja dla ich najbliższego rywala – Wisły Kraków. „Biała Gwiazda” przed kilkoma dniami urwała jednak punkty innemu kandydatowi do zdobycia mistrzostwa Polski – Lechowi Poznań. Czy zdaniem TOTALbet zespół z Krakowa ma szansę powtórzyć ten wyczyn? Pogoń Szczecin – Wisła Kraków typy bukmacherskie.

Kiedy w 92. minucie wyjazdowego spotkania przeciwko Cracovii bramkę na 1:0 dla Pogoni zdobył Sebastian Kowalczyk wydawało się, że „Portowcom” znów dopisze nieco szczęścia. Tak, jak to miało miejsce choćby w wygranym 1:0 meczu w Mielcu przeciwko Stali, po golu w doliczonym czasie gry Wahana Biczachczjana. Tym razem los spłatał jednak podopiecznym Kosty Runjaicia potężnego psikusa – w piątej minucie dodatkowego czasu gry stan meczu wyrównał Rivaldinho i finalnie oba zespoły podzieliły się punktami. Wpadkę szczecinian bezbłędnie wykorzystał Raków Częstochowa, który pokonał w poniedziałek Stal Mielec 2:1, rozsiadając się tym samym w fotelu lidera. Jeśli „Portowcy” chcą ponownie odzyskać przodownictwo w lidze, bezwzględnie muszą wygrać w piątek z Wisłą Kraków. Jeśli tak się stanie, w sobotę będą mogli wygodnie rozsiąść się przed telewizorami i poczekać na odpowiedź częstochowian, którzy przed własną publicznością zmierzą się z Legią Warszawa. W opinii bukmacherów z TOTALbet Pogoń nie powinna mieć jednak większych kłopotów z pokonaniem „Białej Gwiazdy”.

Tomaszewski dowiedział się, że Michniewicz go skrytykował. Bezbłędna reakcja | Futbologia

„Białej Gwiazdy”, która po przejęciu przez Jerzego Brzęczka wciąż szuka swojego pierwszego zwycięstwa. Najbliżej było zdecydowanie w ostatnim meczu przeciwko Lechowi Poznań, gdzie wiślacy wyrównującą bramkę stracili dopiero w ósmej minucie doliczonego czasu gry. Zespół prowadzony przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski przeciwko "Kolejorzowi” zaprezentował się jednak z bardzo dobrej strony, co może być pewnym promykiem nadziei dla wszystkich związanych z krakowskim klubem. Patrząc bowiem w tabelę, można mieć poważne wątpliwości czy Wisła będzie w stanie utrzymać się w PKO BP Ekstraklasie. Piłkarze z Reymonta do bezpiecznej strefy tracą obecnie trzy „oczka”, co nie wydaje się dystansem nie do odrobienia. Aby jednak znaleźć się „nad kreską”, wiślacy w końcu muszą zacząć wygrywać. Jeśli tak się nie stanie, możemy być świadkami sensacyjnego rozstrzygnięcia i spadku „Białej Gwiazdy” do Fortuna 1. Ligi. Zawodnicy z Krakowa punktów muszą teraz szukać w absolutnie każdym spotkaniu, nawet podczas wyjazdowego starcia z takim rywalem jak Pogoń. Choć podopieczni Brzęczka z pewnością nie wybiorą się do Szczecina na wycieczkę, w opinii TOTALbet ich szanse na wywiezienie stamtąd kompletu punktów są bardzo małe. Kurs na takie zdarzenie wynosi bowiem 6.20. Zwycięstwo „Portowców” wyceniono natomiast na 1.52.

Sonda
Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski w sezonie 2021/2022?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Pogoń – 1.52                    remis – 4.10                      Wisła K. – 6.20

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.14                          1/2 – 1.23                          X/2 – 2.47

  • Pogoń strzeli gola:

tak – 1.13                          nie – 5.00

  • Wisła K. strzeli gola:

tak – 1.95                          nie – 1.77

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 8.60                           powyżej 0.5 – 1.05

poniżej 1.5 – 3.30                           powyżej 1.5 – 1.30         

poniżej 2.5 – 1.82                           powyżej 2.5 – 1.95

poniżej 3.5 – 1.30                           powyżej 3.5 – 3.40

poniżej 4.5 – 1.09                           powyżej 4.5 – 6.60

poniżej 5.5 – 1.01                           powyżej 5.5 – 13.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Pogoń Szczecin – Wisła Kraków dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze