Warta - Pogoń TV na żywo. Gdzie oglądać Warta - Pogoń stream online

2021-08-01 10:06
Piotr Tworek
Autor: Cyfrasport Piotr Tworek

Warta - Pogoń TV na żywo. Gdzie oglądać Warta - Pogoń stream online. Pogoń udanie rozpoczęła sezon w Ekstraklasie. Wygrała u siebie 2:0 z Górnikiem. Minusem jest odpadnięcie Portowców z europejskich pucharów. Lepszy okazał się Osijek. Warta zremisowała 2:2 ze Śląskiem. Kto teraz będzie górą? Warta - Pogoń transmisja live online. Warta - Pogoń stream online.

Warta - Pogoń TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Warta - Pogoń STREAM ONLINE

Warta - Pogoń LIVE STREAM w INTERNECIE. Warta była rewelacją poprzedniego sezonu. Jako beniaminek do końca walczyła o awans do pucharów. Ostatecznie zakończyła sezon na piątym miejscu. Trener Piotr Tworek był zadowolony po remisie ze Śląskiem w 1. kolejce. - Oddaliśmy w pierwszej połowie osiem strzałów na bramkę, a cztery z nich były celne - analizował szkoleniowiec, którego wypowiedź zacytowała oficjalna strona klubu. - Sporymi fragmentami nadawaliśmy ton wydarzeniom na boisku. To było to, do czego będziemy dążyć jako zespół i kierunek, w którym będziemy zmierzali. Postęp w naszej grze jest widoczny, mimo że zespół przechodzi przeobrażenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że możemy się rozwijać dzięki pracy, determinacji i ciągłemu podnoszenie progu wymagań. Nawet, jeśli komuś może się wydawać, że dla nas to już jest sufit, to my musimy go przebijać. Musimy pokonywać bariery, bo w przeciwnym razie nie będziemy zdobywali punktów - zwrócił uwagę trener Warty i dodał: - Było widać naszą determinację. Każda piłka, każde zagranie ma znaczenie, a strzał może być na wagę punktów. Gdy trzeba wybronić, wracamy wszyscy w kilka sekund i jest nas więcej pod naszym polem karnym. Tak będziemy grać! I starać się przy tym o to, żeby gra kombinacyjna sprawiała nam przyjemność - podkreślił trener Piotr Tworek na klubowym portalu poznańskiej drużyny. Mecz Warta - Pogoń w niedzielę 1 sierpnia o godzinie 15. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Warta - Pogoń w INTERNECIE. Warta - Pogoń GDZIE OGLĄDAĆ mecz Warta - Pogoń?

Mecz Warta - Pogoń w 2. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 1 sierpnia. Początek spotkania Warta - Pogoń o godzinie 15. Transmisja tv na żywo z meczu Warta - Pogoń w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Warta - Pogoń dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze