Widzew - Legia, mecz 9. kolejki Ekstraklasy , bramki, akcje - wideo, YouTube

2010-10-16 12:39

W piątkowym meczu 9. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Widzew Łódź 1:0. W spotkaniu obu drużyn sędzia nie uznał aż trzech goli. Piłkarze stołecznego klubu mają nadzieję, że przerwali złą bezbramkową passę, a trener Legii Maciej Skorża odetchnął z ulgą do końca rundy jesiennej zachowa posadę. Zobacz na Youtube gol i akcje w meczu w Łodzi.

Na stadionie Widzewa nie brakowało akcji strzeleckich. Piłka trafiała do bramki aż cztery razy, ale sędzia uznał tylko jednego gola. W 17. minucie meczu Tomasz Kiełbowicz dośrodkował z rzutu rożnego, a Ivica Vrdoljak z najbliższej odległości pokonał łódzkiego bramkarza, Macieja Mielcarza.

Patrz też: Widzew Łódź - Legia Warszawa: Vrdoljak uratował głowę Skorży

Potem widzewiak trafił w bramkę Legii, ale sędzia Robert Małek uznał, że pomógł sobie ręką i gola nie było. Faule na bramkarzach odgwizał gdy piłkę w siatce umieszczali legionista Michał Kucharczyk i zawodnik z Łodzi Ugo Ukah.