Piast Gliwice

Autor: archiwum se.pl

Widzew Łódź - Piast Gliwice 1:1. Rewelacja sezonu zatrzymana, podział punktów w Łodzi

2013-04-19 22:05

Widzew Łódź zremisował przed własną publicznością z Piastem Gliwice 1:1. Bramkę dla gospodarzy już w 10. minucie zdobył Pawłowski, do wyrównania doprowadził natomiast tuż przed zakończeniem pierwszej połowy Robak.

Widzew Łódź - Piast Gliwice 1:1
Bramki: Pawłowski (10. min.) - Robak (45. min.)

Widzew Łódź: Maciej Mielcarz, Michał Płotka, Dino Gavrić, Thomas Phibel, Jakub Bartkowski, Marcin Kaczmarek (86′ Bartłomiej Kasprzak), Krystian Nowak, Princewill Okachi, Sebastian Dudek (64′ Michał Jonczyk), Bartłomiej Pawłowski, Mariusz Stępiński

Piast Gliwice: Dariusz Trela, Damian Zbozień, Adrian Klepczyński, Jan Polak, Paweł Oleksy, Matej Izvolt (62′ Bartosz Szeliga), Mateusz Matras, Radosław Murawski (79′ Rudolf Urban), Ruben Jurado (63′ Artis Lazdins), Tomasz Podgórski, Marcin Robak