Wielki powrót do Legii już o krok? To nazwisko znają wszyscy, znane są szczegóły

2022-01-24 20:08
Paweł Wszołek
Autor: Cyfra Sport Paweł Wszołek

Legia Warszawa po przerwie zimowej będzie musiała walczyć o utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Na razie sytuacja mistrzów Polski jest dramatyczna, ale kibice tej drużyny wierzą, że na wiosnę sytuacja ulegnie poprawie. Potrzebne są do tego jednak wzmocnienia. Niewykluczone, że już niebawem będziemy świadkami wielkiego powrotu na Łazienkowską. Szanse na to są bardzo duże.

Dość niespodziewanie Legia Warszawa znalazła się w bardzo trudnym położeniu po rundzie jesiennej. Mistrzowie Polski przeżywają jeden z największych kryzysów w historii klubu i obecnie zajmują 17. lokatę w PKO Ekstraklasie z dorobkiem zaledwie 15 punktów. Marzenia o obronie tytułu odpłynęły w tym sezonie bezpowrotnie, a zawodnicy i sztab szkoleniowy muszą skupić się na innych celach.

Ogromny dramat młodego kadrowicza. Czeka go długa przerwa w występach!

Wielki powrót do Legii? Jest na o wielka szansa

Choć brzmi to bardzo nietypowo, Wojskowi na wiosnę będą walczyć o utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Z każdym kolejnym meczem napięcie może rosnąć i niezbędne będzie zachowanie "zimnych głów". Legii przed wznowieniem rozgrywek przydadzą się również wzmocnienia. Niewykluczone, że na Łazienkowską wróci doskonale znane nazwisko.

Tak Aleksandar Vuković ocenia relacje z właścicielem Legii. "Nie muszę uciekać przed prezesem"

Portal Interia.pl informuje, że być może już w styczniu piłkarzem warszawskiego zespołu ponownie zostanie Paweł Wszołek. Zawodnik, który ma na koncie jedenaście występów w reprezentacji Polski w Legii grał w latach 2019-2021. W ubiegłym roku zdecydował się na przenosiny do Bundesligi.

Sonda
Czy Legia spadnie z Ekstraklasy?

Wszołek ponownie w Legii? Piłkarz bliski powrotu na Łazienkowską

A konkretnie do Unionu Berlin. Przygoda z niemieckim klubem Wszołkowi jednak zupełnie nie wyszła. Od lipca 2021 roku zagrał zaledwie 17. minut w barwach tego klubu. Miało to miejsce w 2. rundzie Pucharu Niemiec w październiku. Wszołek rzadko kiedy znajdował się nawet na ławce rezerwowych Unionu i jest niemal pewne, że klub postawił na nim krzyżyk.

Mimo wszystko dla Legii mogłoby to być spore wzmocnienie. Pozytywnie do powrotu Wszołka nastawieni są dyrektor sportowy Wojskowych Jacek Zieliński oraz trener Aleksandar Vuković. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest półroczne wypożyczenie. Sprawa powinna rozstrzygnąć się w najbliższych dniach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze