Lechia - Akademija! Wojna kiboli na trybunach. Krwawa jatka

i

Autor: SUPER EXPRESS

Lechia - Akademija. Wojna kiboli na trybunach. Krwawa jatka. Mamy zdjęcia

2022-07-07 21:12

Skandaliczne sceny na stadionie Lechii Gdańsk! W trakcie meczu drużyny z Trójmiasta z Akademiją Pandev doszło do wyjątkowo odrażających scen na trybunie, na której zasiadają najwięksi fanatycy klubu z Gdańska. W trakcie spotkania doszło do wybuchu agresji między kibicami, który doprowadził do przerwania gry. Zrobiło się naprawdę niebezpiecznie, potrzebne było wezwanie pomocy!

Skandal na meczu Lechii Gdańsk z Akademiją Pandev! Święto futbolu w eliminacjach Ligi Konferencji UEFA zostało zaburzone przez kiboli, którzy przez swoje agresywne zachowanie doprowadzili do wstrzymania spotkania. Jak podały media, w trakcie meczu doszło do ataku ze strony grupy kibiców, która miała pojawić się na jednej z trybun z narzędziami w rękach. Byliśmy świadkami dantejskich scen, na miejscu musiały pracować służby medyczne!

Pogoń Szczecin wygrywa z KR Reykjavik! Pewne zwycięstwo "Portowców", grad bramek!

Skandal w trakcie spotkania Lechii Gdańsk. Kibole przerywają mecz

Mecz między Lechią a Akademiją zaczął się od dwóch niezłych akcji. Jedną mieli goście, którzy na samym początku byli bliscy objęcia prowadzenia. Chwilę później, swoją szansę na gola zmarnował piłkarz Lechii, Conrado, który strzelił tuż obok słupka. Niestety, chwilę później doszło do wydarzeń, które zaburzyły przebieg wyrównanego spotkania. Na jednej z trybun, według ustaleń medialnych, mieli pokazać się pseudokibice, którzy wszczęli awanturę na trybunie. Afera szybko zmieniła się w wybuch przemocy, przez co spotkanie musiało być przerwane.

Była mistrzyni świata Ewa Piątkowska wyzywa Nitro do walki! YouTuber zapłaci za swoje słowa? Mocna zapowiedź

Skandal na Lechii. Piłkarze próbowali negocjować z kibicami, służby medyczne musiały wejść na trybunę

Jak na razie nie wiemy, co dokładnie stało się na trybunach oprócz tego, że doszło do przemocy. Piłkarze Lechii próbowali uspokajać sytuację, wychodząc do trybuny. Swoją rolę odegrały też służby medyczne, które zmuszone były do interwencji. Jak na razie mecz między Lechią a Akademiją nie został wznowiony i nie wiadomo, czy nie dojdzie do walkowera względem przedstawicieli Ekstraklasy.

Sonda
Czy Lechia Gdańsk wyeliminuje Akademiję Pandev?
Jan Tomaszewski o sytuacji z Czesławem Michniewiczem

Lewandowski jednak w Barcelonie?

Włącz podcast i sprawdź nowe szczegóły!

Listen to "Transfer Roberta Lewandowskiego do Barcelony na dniach. To będzie sensacja!" on Spreaker.
Najnowsze