Bartosz Salamon, Piotr Zieliński

i

Autor: Cyfra Sport Kontuzjowany Bartosz Salamon wstaje przy pomocy lekarzy i Piotra Zielińskiego

Wiemy co ze stanem zdrowia reprezentanta Polski. Bardzo ucierpiał w meczu ze Szkocją, znamy szczegóły

2022-04-07 16:36

Mamy nowe informacje na temat stanu zdrowia reprezentanta Polski, który ucierpiał w trakcie starcia kadry w meczu ze Szkotami. Były defensor Cagliari i SPAL, a obecnie zawodnik Lecha - Bartosz Salamon opuścił boisko w Glasgow z grymasem wielkiego bólu. Dziennikarz "Głosu Wielkopolski", Dawid Dobrasz, powiedział, co obecnie dzieje się z piłkarzem "Kolejorza".

Bartosz Salamon był największą ofiarą brutalnej gry Szkotów w trakcie meczu towarzyskiego przed spotkaniem ze Szwecją. Obrońca poznańskiego Lecha, który do gry był desygnowany od samego początku, doznał poważnego urazu, który wykluczył go z kontynuowania rozgrywki. Wydawało się, że tamto brutalne wejście będzie kosztować defensora brak gry do końca sezonu. Dobre informacje w sprawie byłego zawodnika Sampdorii, Milanu i Cagliari przekazał dziennikarz  "Głosu Wielkopolski", Dawid Dobrasz, który powiedział, że rehabilitacja gracza przebiega bardzo dobrze.

Barcelona zbłaźni się swoją propozycją dla Lewandowskiego? Trudno w to uwierzyć, chcą mu płacić grosze

Bartosz Salamon wróci wcześniej do gry? Wiemy już, kiedy to może nastąpić

Okazuje się, że obrońca, który przez lata występował w klubach Serie A, może wrócić do gry już 2 maja 2022 roku, a więc na finał Pucharu Polski, w którym to drużyna poznańskiego Lecha w którym występuje, zmierzy się ze zdobywcą trofeum z zeszłego roku, a więc drużyną Rakowa Częstochowa.

- Rehabilitacja Bartka Salamona przebiega bardzo dobrze. Jest duża szansa, że będzie gotowy do gry w finale Pucharu Polski - poinformował Dawid Dobrasz w programie "Warszawa vs Poznań" na kanale meczyki.pl

Nie zgadniecie, jak wygląda restauracja Arkadiusza Milika. Przecieramy oczy, mamy dokładne zdjęcia Aby zobaczyć zdjęcia z meczu Polaków ze Szkotami, przejdź do galerii poniżej.

Przed Lechem ciężkie wyzwanie w lidze. Zgarnie tytuł?

Nie da się ukryć, że brak Salamona jest dużym osłabieniem dla drużyny Macieja Skorży, która walczy obecnie o tytuł mistrza Polski. Wyzwanie nie jest jednak proste, zważając na fakt dużego ścisku w tabeli i dobrych spotkaniach w wykonaniu Rakowa Częstochowa i Pogoni Szczecin, które są w wielkiej formie i na pewno nie odpuszczą walki o mistrzostwo kraju.

Sonda
Lech Poznań zdobędzie mistrzostwo Polski w sezonie 2021/22?
Tak wygląda trening reprezentacji Polski przed meczem ze Szkocją
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze