Wisła - Lech TV TRANSMISJA NA ŻYWO PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Lech Poznań dzisiaj 8.05 STREAM LIVE ONLINE Mecz Wisła - Lech w sobotę GDZIE OGLĄDAĆ?

Wisła Kraków - Lech Poznań 8.05 TV TRANSMISJA NA ŻYWO
Autor: Cyfra Sport Wisła Kraków - Lech Poznań 8.05 TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Wisła - Lech TV TRANSMISJA. NA ŻYWO PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Lech Poznań dzisiaj 8.05 STREAM LIVE ONLINE. Mecz Wisła - Lech w sobotę GDZIE OGLĄDAĆ. W ostatnich tygodniach kibice Wisły Kraków i Lecha Poznań nie mieli zbyt wielu okazji do radości, a ich podopieczni grali poniżej oczekiwań. Pomimo tego, tuż przed zakończeniem sezonu 2020/21 czeka nas jeszcze wielki mecz Wisły i Lecha, w którym emocji z pewnością nie zabraknie. PKO Ekstraklasa: Wisła - Lech dzisiaj 8.05 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz Wisła Kraków - Lech Poznań w sobotę GDZIE OGLĄDAĆ?

Wisła Kraków - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Mecz Wisła - Lech dzisiaj 8.05 STREAM LIVE ONLINE

Kibice Wisły Kraków oraz Lecha Poznań w obecnym sezonie PKO Ekstraklasy nie są rozpieszczani przez swoich podopiecznych. Po 28. seriach gier sezonu 2020/21, Wisła Kraków zajmuje 13. miejsce w ligowej tabeli, mają na swoim koncie 30 punktów, zaledwie o 6 oczek więcej od znajdującego się na ostatnim miejscu w stawce Podbeskidzia Bielsko Biała. Ekipa z Krakowa swój ostatni mecz wygrała 21 marca, 3:1 ze Stalą Mielec. Od tego czasu Wisła nie wygrała od sześciu spotkań, notując cztery porażki i dwa remisy. W nieco lepszej sytuacji są piłkarze Lecha, którzy zajmują 11. miejsce w tabeli Ekstraklasy, z dorobkiem 33 punktów. Atmosfera w klubie z Poznania nie zalicza się jednak do najlepszych. Lech pod wodzą Macieja Skorży wygrał zaledwie jedno spotkanie, 3:0 z Lechią Gdańsk. Do tego Lech Poznań przegrał 1:3 z Rakowem Częstochowa, 0:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała oraz 1:2 ze Stalą Mielec.

Teraz zawodnicy reprezentują zarówno barwy Lecha Poznań, jak i Wisły Kraków będą chcieli zrehabilitować się za nie najlepsze występy w ostatnich tygodniach, a mecz w Krakowie będzie do tego znakomitą okazją. Ponadto, zawodnicy z Małopolski wciąż nie są pewni utrzymania, chociaż ich ewentualny spadek z PKO Ekstraklasy wydaje się wręcz niemożliwy. Aby jednak zagwarantować sobie pozostanie w polskiej elicie, Wisła Kraków musi nie może stracić punktów w meczu z Lechem Poznań. 

PKO Ekstraklasa: Wisła - Lech dzisiaj w sobotę GDZIE OGLĄDAĆ? Mecz Wisła Kraków - Lech Poznań NA JAKIM PROGRAMIE? 

Spotkanie 29. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym zmierzą się Wisła Kraków oraz Lech Poznań zaplanowane zostało na sobotę 8 maja, na godzinę 17:30. TRANSMISJA NA ŻYWO prowadzona będzie przez stacje Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Kibice będą mieli możliwość śledzić losy meczu także poprzez STREAM LIVE ONLINE, za pośrednictwem platformy nc+go, po wykupieniu odpowiedniego pakietu. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze