Piłka nożna, Cracovia, Kraków, Rivaldo, Rivaldinho

i

Autor: Instagram/rivaldinho Rivaldo i jego syn Rivaldinho na Rynku Głównym w Krakowie

Wnuk brazylijskiej legendy futbolu zaśpiewał Mazurka Dąbrowskiego! Szokująca obietnica

2021-11-03 10:35

Swą karierę z Polską w ostatnich latach związał Rivaldinho - syn absolutnej legendy futbolu, znakomitego niegdyś brazylijskiego piłkarza, Rivaldo. Jak się okazuje, zawodnik czuje się nad Wisłą doskonale. Dobrze widać to po zachowaniu jego syna, które wzbudziło ogromną sympatię polskich kibiców.

Rivaldinho związał się z Cracovią w ubiegłym roku. Choć na boisku z pewnością można wymagać od niego więcej, to transfer tego zawodnika przyniósł "Pasom" korzyści także w zakresie marketingowym. Bardzo głośno zrobiło się o tym, że w lidze polskiej zaczął występować syn legendarnego Rivaldo - reprezentanta Brazylii i zdobywcy Złotej Piłki. Dumny ojciec odwiedził nawet swoje dziecko w stolicy Małopolski, co również wzbudziło sporą sensację.

ZOBACZ TEŻ: Cezary Kulesza nie mógł się powstrzymać. Wymowne słowa o Lewandowskim. Wywołał lawinę reakcji

Jak się okazuje, również i synek Rivaldinho bardzo dobrze czuje się w Polsce. Piłkarz zaprezentował za pomocą mediów społecznościowych, jak jego dziecko... śpiewa hymn Polski. Jednocześnie złożył obietnicę, która wielu może zszokować - do 11 listopada, a więc Święta Niepodległości, Mazurek Dąbrowskiego ma zostać odśpiewany przez chłopczyka perfekcyjnie!

Fani są pod wrażeniem zachowania młodego Brazylijczyka. Jednocześnie fani Cracovii w odpowiedziach na wpis przypominają Rivaldinho, że w najbliższych dniach dojdzie do niezwykle ważnego pojedynku dla "Pasów" - derbów Krakowa. Sympatycy ekipy prowadzonej przez trenera Michała Probierza oczekują triumfu nad Wisłą i nie ukrywają tego nawet w wątku, który nie dotyczy bezpośrednio nadchodzącego pojedynku.

Groby legend i sław Krakowa. Grechuta, Wodecki, Demarczyk i inni
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze