Zaginął 23-letni polski piłkarz Dominik Kaczor. Ślad kompletnie się urwał, rozpaczliwy apel o pomoc

2020-08-03 12:53 JWa
Dominik Kaczor
Autor: Facebook / LKS Klimontowianka PBI Klimontów Dominik Kaczor

Zaginął Dominik Kaczor. Jeden z polskich piłkarzy widziany był ostatnio w Holandii. Od kilku dni nie ma po nim śladu. Po raz ostatni widziano go w jednej z holenderskich miejscowości. Klub, w którym występuje 23-latek wystosował apel o pomoc w poszukiwaniach. Co stało się z Dominikiem Kaczorem, zawodnikiem świętokrzyskiej Klimontowianki PBI Klimontów?

Dominik Kaczor to postać znana kibicom świętokrzyskiej piłki lokalnej. Zawodnik ten od sezonu 2018/19 reprezentuje barwy LKS Klimontowianka PBI Klimontów. Właśnie ten klub za pośrednictwem swojej facebookowej strony podał informację, że Dominik Kaczor zaginął. Ślad po sportowcu urwał się w sobotę 1 sierpnia. O godzinie 17:00 23-letniego piłkarza widziano w jednym z holenderskich miast. Później stracono z nim kontakt i do tej pory nie wiadomo, gdzie się znajduje. Klub z województwa świętokrzyskiego zaapelował o nagłośnienie akcji poszukiwań.

Reprezentant Polski był w wielkim niebezpieczeństwie. Opowiedział o chwilach GROZY

Prezydent Polski z piłkarzami Wolania Wola Rzędzińska

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Zaginął Dominik Kaczor piłkarz Klimontowianki urodzony 8 lipca 1997 roku. Ostatnio widziany był w sobotę 1 sierpnia w Midden Peelweg 5. 5975MZ Sevenum w Holandii około godziny 17.00 - od tamtej pory ślad po nim zaginął. Wszystkie osoby które mogą coś wiedzieć na temat Dominika, proszone są o kontakt. Zarazem prosimy również o udostępnienie poniższego postu!" - napisano w poście na Facebooku. Społeczność bardzo szybko posłała informację w świat.

W kilkanaście godzin wpis Klimontowianki udostępniło prawie 1000 osób, które zaangażowały się w poszukiwania Dominika Kaczora. Klimontowianka PBI Klimontów występuje obecnie w świętokrzyskiej klasie okręgowej. W pierwszej kolejce nowego sezonu ekipa ta wygrała z Orlętami Kielce 5:0.

Najnowsze