Marek Papszun

i

Autor: CyfraSport Marek Papszun

Znamy nazwisko następcy Marka Papszuna w Rakowie? Niespodziewane nazwisko!

2021-12-01 22:46

Marek Papszun jest coraz bliżej opuszczenia Rakowa Częstochowa? Wiele wskazuje na to, że dotychczasowy trener "Medalików" przejdzie do Legii Warszawa i podpisze rekordowy kontrakt trenerski w Ekstraklasie. Według informacji "WP. Sportowe Fakty", klub z Częstochowy już wybrał następcę swojego szkoleniowca.

Raków Częstochowa znalazł następcę za Marka Papszuna? Zdaniem "WP. SportoweFakty", klub z Częstochowy miał już znaleźć szkoleniowca, który zastąpi dotychczasowego opiekuna "Medalików" na pozycji szkoleniowca. Te nazwisko zaskoczy wszystkich fanów klubu, który przejawia wielkie nadzieje na zdobycie mistrzostwa Polski.

Ojciec Kurka bał się o syna. Nie chciał na to pozwolić, ale nic nie mógł poradzić

Marek Papszun ma iść do Legii Warszawa. Wielkie zainteresowanie szkoleniowcem

O tym, że Marek Papszun mógłby zostać trenerem Legii Warszawa, mówiło się już od dawna, jednak samą informację tuż przed meczem z Leicester City potwierdził prezes mistrzów Polski - Dariusz Mioduski, który ogłosił to za pośrednictwem strony internetowej klubu.

- Jeśli nie będzie możliwe zatrudnienie go zimą, to jesteśmy gotowi poczekać do końca sezonu. Uważam, że Marek Papszun przy odpowiednich warunkach do pracy, które w Legii są, jest obecnie najlepszym kandydatem, by rozwinąć nasz zespół w najbliższych latach – przekonywał prezes i właściciel Legii w rozmowie, która pojawiła się na legia.com.

Wiadomo, ile Marek Papszun mógłby zarabiać w Legii! Kwota zwala z nóg

Aby zobaczyć zdjęcia piłkarzy Legii Warszawa z meczu przeciwko Leicester City, przejdź do galerii poniżej.

Media informują o następcy Papszuna. Niespodziewane nazwisko na ławce trenerskiej

Według informacji "WP. SportoweFakty", jeśli Raków Częstochowa utraci Papszuna już po rundzie jesiennej, w trakcie wiosennej rywalizacji zespół poprowadzi dotychczasowy asystent szkoleniowca -  Dawid Szwarga. Sam Szwarga jest młodym szkoleniowcem, który do tej pory ma w CV zaledwie pracę w GKS Katowice oraz w formie asystenta dla Marka Papszuna. Czy da radę zrealizować marzenia częstochowian o mistrzostwie, gdy dotychczasowy trener odejdzie?

Sonda
Czy Marek Papszun obejmie Legię Warszawa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze