Harry Kane

i

Autor: AP Harry Kane

Anglia - Chorwacja GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Euro 2020 Anglia - Chorwacja STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Anglia - Chorwacja TRANSMISJA TV 13.06.2021

2021-06-13 8:48

Anglia - Chorwacja GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Euro 2020 Anglia - Chorwacja STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Anglia - Chorwacja TRANSMISJA TV 13.06.2021. Gdzie oglądać mecz Anglia - Chorwacja w Internecie? Ten mecz zapowada się wybornie! W niedzielne popołudnie Anglia stoczy na Wembley bój z Chorwacją. Kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Anglia - Chorwacja NA JAKIM KANALE TV darmowy STREAM ONLINE z meczu Anglia - Chorwacja.

ANGLIA - CHORWACJA GDZIE OGLĄDAĆ W TV?

Otwracie rywalizacji w grupie D jawi się jako jedno z najciekawszych wydarzeń fazy grupowej. Reprezentacja Anglii podejmie Chorwację na swoim legendarnym stadionie Wembley. Pojedynek zapowiada się tym bardziej ciekawie, jako że obie ekipy osiągnęły świetne wyniki podczas poprzedniego wielkiego turnieju - mistrzostw świata w Rosji. Chorwacja wywalczyła wicemistrzostwo świata, natomiast Anglicy zajęli czwartą lokatę. Teraz los skojarzył ich już na samym starcie fazy grupowej. Anglia i Chorwacja powalczą jeszcze z Czechami oraz Szkocją, a zatem na papierze są naturalnie faworytami do zajęcia dwóch czołowych lokat. Niewykluczone, że już ten pierwszy pojedynek powie w dużej mierze, kto awansuje do 1/8 finału z pierwszej pozycji.

ANGLIA - CHORWACJA STREAM W INTERNECIE

Mecz Anglia - Chorwacja rozpocznie się w niedzielę, 13 czerwca o godzinie 15:00 na stadionie Wembley w Londynie. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Anglia - Chorwacja w stacjach telewizyjnych TVP 1 oraz TVP SPORT. DARMOWY STREAM LIVE ONLINE z meczu Anglia - Chorwacja w portalu "sport.tvp.pl".

Raport z Sopotu. Przedostatni trening przed wylotem do Rosji.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze