Chorwacja – Szkocja TRANSMISJA TV Euro Chorwacja – Szkocja STREAM LIVE ONLINE Chorwacja – Szkocja GDZIE OGLĄDAĆ?

2021-06-22 18:36
Reprezentacja Chorwacji
Autor: AP Reprezentacja Chorwacji

Chorwacja – Szkocja TRANSMISJA TV Euro Chorwacja – Szkocja STREAM LIVE ONLINE Chorwacja – Szkocja GDZIE OGLĄDAĆ? Mecz Euro 2020 Chorwacja – Szkocja NA JAKIM KANALE? Chorwacja – Szkocja NA ŻYWO w INTERNECIE. Spotkanie wicemistrzów świata ze Szkotami będzie jednym z najbardziej emocjonujących w ostatniej serii gier w fazie grupowej Euro 2020. Obie drużyny mają na swoim koncie jedynie punkt i w bezpośrednim starciu zawalczą o wyjście z grupy. Remis nie zadowala żadnej z drużyn, ponieważ już w tej chwili oznaczać on będzie dla obu pożegnanie się z turniejem. Euro Chorwacja – Szkocja STREAM LIVE ONLINE Chorwacja – Szkocja TRANSMISJA TV Chorwacja – Szkocja GDZIE OGLĄDAĆ?

Euro Chorwacja – Szkocja TV TRANSMISJA. Chorwacja – Szkocja GDZIE OGLĄDAĆ?

Niewiele osób mogło spodziewać się, że wicemistrzowie świata, Chorwaci, będą mieli ledwie punkt po dwóch kolejkach fazy grupowej Euro 2020. Podopieczni Zlatko Dalicia nie są jednak tą samą drużyną, która zachwyciła piłkarski świat trzy lata temu na mundialu w Rosji. Na mistrzostwach Europy Chorwaci przegrali w pierwszym starciu z Anglią, a później ledwie zremisowali z Czechami, którzy wyrastają na rewelację turnieju. Starcie ze Szkocją z pewnością nie będzie łatwe, bowiem wyspiarze także wciąż są w walce o awans do kolejnej fazy mistrzostw.

Szkocja swoją przygodę z Euro zaczęła od porażki z Czechami i wydawało się, że to może pogrzebać ich szanse na dalszą grę w turnieju, ponieważ w perspektywie mieli oni jeszcze starcia z Anglią oraz Chorwacją. Dość niespodziewanie Szkoci zremisowali z Anglią po niezwykle zaciętym i emocjonującym meczu. Tym samym przedłużyli oni swoje szans na awans, ale aby się to udało, muszą pokonać Chorwatów. Dla widowiska najważniejsze będzie to, że obu zespołom remis nie da kompletnie nic, więc powinniśmy zobaczyć otwarte spotkanie.

Chorwacja – Szkocja NA JAKIM KANALE? Chorwacja – Szkocja STREAM LIVE ONLINE

Mecz Chorwacja – Szkocja zostanie rozegrany we wtorek 22 czerwca na Hampden Park w Glasgow. Rozpoczęcie meczu o godzinie 21:00. TRANSMISJA TV z meczu Chorwacja – Szkocja będzie dostępna na kanale TVP 2 oraz TVP Sport w formule multiligi. STREAM LIVE ONLINE będzie natomiast dostępny na stronie SPORT.TVP.PL. Relacja na żywo w internecie na portalu sport.se.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE