Cristiano Ronaldo

i

Autor: ALEX PANTLING/AFP/East News Jakie MECZE dzisiaj 25.06 EURO 2020 piątek Kto dzisiaj gra EURO 2020 Jakie dzisiaj mecze EURO 2020 25 czerwca Mecze dzisiaj GODZINY ROZPISKA

Cristiano Ronaldo może pobić rekord, od którego aż boli głowa. Brakuje mu tak niewiele

2021-06-26 17:49

Cristiano Ronaldo bez cienia wątpliwości jest jednym z najwybitniejszych piłkarzy w historii piłki nożnej. Nawet jednak i na tak kosmicznym poziomie trudno myśleć o pobiciu pewnych rekordów. A jednak genialnemu Portugalczykowi udaje się sięgać nawet i po te najbardziej niedostępne. Lada chwila może uczynić to ponownie. Niewykluczone, że CR7 w niezwykły sposób odciśnie swój znak na futbolu już w niedzielny wieczór.

Reprezentacja Portugalii rywalizowała w prawdopodobnie najtrudniejszej grupie na całym turnieju. Przyszło jej się bowiem zmierzyć z Niemcami i Francuzami, a także walczącymi z całych sił Węgrami. Ostatecznie jednak ekipie z Półwyspu Iberyjskiego udało się zainkasować cztery punkty i awansować do fazy pucharowej, gdzie jednak wyzwanie już na start prezentuje się niezwykle ciężko. Portugalczycy zagrają z Belgami i sporo kibiców upatruje faworytów w ekipie rywali.

Narzeczona Płachety szczerze o zarobkach piłkarzy - zobacz zdjęcia

Podczas Euro 2020 Cristiano Ronaldo strzelił już 5 bramek. Jego ogólny dorobek goli w pierwszej reprezentacji kraju urósł ze 104 do 109. A to oznacza, że dogonił pod tym względem Irańczyka Aliego Daeiego. Nikt nie zanotował dla kadry więcej trafień od tych dwóch zawodników. Z tym, że Ronaldo wciąż kontynuuje karierę i swój rekord zamierza śrubować. Brakuje mu zatem tylko jednego gola, aby pobić to niesamowite osiągnięcie i samoistnie zapisać rekord w tym względzie.

Zobacz też: Kibice na Euro będą mieli problemy? Władze mówią o zakazach, wszystko przez piosenkę

Czy asowi Portugalii uda się już to uczynić w zaplanowanym na niedzielny wieczór pojedynku z Belgią? Wiele wskazuje na to, że taki scenariusz jest jak najbardziej realny. CR7 od samego początku turnieju udowadnia, że znajduje się w wysokiej formie i ma chrapkę na dobry wynik zarówno pod względem indywidualnym, jak i drużynowym. Belgowie należą jednak do najmocniejszych przeciwników na turnieju, choć z takimi Portugalczycy musieli zmierzyć się już i w fazie grupowej.

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze