Euro 2020. Mistrzostwa zainauguruje starcie Włoch z Turcją. Kiedy pierwszy mecz Polaków?

2021-06-11 9:38
Robert Lewandowski
Autor: Tomasz Radzik/Super Express

Przed kibicami Starego Kontynentu miesiąc piłkarskich emocji. Do walki o mistrzostwo Europy w ramach Euro 2020 staną 24 drużyny, wśród nich reprezentacja Polski. Zwycięzców poznamy 11 lipca. Biało-Czerwonych pierwsze starcie czeka w najbliższy poniedziałek. Gdzie i kiedy można obejrzeć transmisję w wydarzenia?

Roman Kołtoń WYWRÓŻYŁ Lewandowskiemu, co osiągnie na Euro 2020: „Strzeli...” | Futbologia

Podczas pierwszego w ramach Euro 2020 meczu Biało-Czerwoni zmierzą się z naszymi południowymi sąsiadami. Starcie obu drużyn odbędzie się na stadionie w Sankt-Petersburgu. Dla naszych rywali są to dopiero drugie mistrzostwa Europy, w których biorą udział. Słowacy placują się także dopiero na 34. miejscu w rankingu FIFA, czyli o 15 miejsc niżej niż Polacy. Podopieczni Paulo Sousy uchodzą więc za faworytów w tym spotkaniu, tym bardziej że na pozycji kapitana wystąpi Robert Lewandowski, który ma za sobą znakomity sezon zwieńczony pobiciem rekordu Gerda Müllera w ilości bramek zdobytych w jednym sezonie Bundesligi.

Emisja w TV:

Grupa E: Polska - Słowacja

poniedziałek 17.50 TVP 1, TVP Sport

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze