Euro 2021: Ceremonia otwarcia KIEDY i GDZIE OGLĄDAĆ?

i

Autor: CyfraSport Euro 2021: Ceremonia otwarcia KIEDY i GDZIE OGLĄDAĆ?

Euro 2021: Ceremonia otwarcia KIEDY i GDZIE OGLĄDAĆ? Ceremonia otwarcia Euro 2020 na jakim programie. Kto wystąpi, kiedy i gdzie ceremonia otwarcia Euro 2021

2021-06-10 18:47

Mistrzostwa Europy 2021: Ceremonia otwarcia WIDEO. Gdzie oglądać i kiedy odbędzie się ceremonia otwarcia Euro 2021? Euro 2021: Ceremonia otwarcia KIEDY i GDZIE OGLĄDAĆ? Ceremonia otwarcia Euro 2020 na jakim programie. Gdzie w telewizji i stream online - ceremonia otwarcia UEFA EURO 2021. Kto wystąpi, kiedy i gdzie ceremonia otwarcia Euro 2021? Już w piątek ruszają mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Na ten dzień czekali kibice nie tylko na Starym Kontynencie. Przed pierwszym meczem odbędzie się uroczysta ceremonia otwarcia Euro 2021.

Euro 2021: Ceremonia otwarcia. KIEDY i GDZIE oglądać? Kto wystąpi?

W piątek o godz. 21.00 meczem Włoch z Turcją na Stadionie Olimpijskim w Rzymie rozpocznie się 16. edycja piłkarskich mistrzostw Europy. "Na myśl o hymnie narodowym i kibicach na trybunach mam gęsią skórkę. Już nie mogę się doczekać" - przyznał pomocnik Italii Manuel Locatelli. Zanim jednak dojdzie do futbolowego startu Euro 2021, odbędzie się uroczysta ceremonia otwarcia. Wielkie show zawsze dostarcza olbrzymich emocji i podnosi adrenalinę kibicom przed początkiem sportowej rywalizacji. Tak ma być także tym razem. Niestety, do ceremonii otwarcia nie dojdzie na samym Stadio Olimpico w Rzymie. Z powodu pandemii koronawirusa ceremonia otwarcia będzie miała miejsce w rzymskim Koloseum. Wszystko w obawie o to, by nie doszło do zakażeń wśród samych piłkarzy Włoch i Turcji.

Piłkarze reprezentacji Polski zrzucili ubrania przed Euro 2021 i wygrzewali się na słońcu! Mamy gorące ZDJĘCIA

Kto wystąpi podczas ceremonii otwarcia Euro 2021?

O ceremonii otwarcia mistrzostw Europy 2021 na razie nie wiadomo zbyt wiele! Na scenie mają pojawić się światowej sławy artyści - z pewnością kibice usłyszą m.in. autora hymnu nadchodzącego turnieju, czyli Martina Garrixa. Wydarzenie uświetnić ma swoją osobą także legendarny śpiewak operowy, Andrea Bocelli. Ten poinformował o tym fanów za pośrednictwem Instagrama. Podczas ceremonii otwarcia Euro 2021 mają pojawić się także legendy włoskiego futbolu, Francesco Totti i Alessandro Nesta.

Kiedy i o której godzinie ceremonia Euro 2021?

Ceremonia otwarcia Euro 2021 odbędzie się w piątek, 11 czerwca. Jej start zaplanowano na około godzinę przed pierwszym meczem turnieju Włochy - Turcja (początek 21:00). Nie wiadomo, czy transmisję z ceremonii otwarcia Euro będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisje z meczów i przedmeczowe studia zaplanowano w TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Długie studio przed meczem Włochy - Turcja zaplanowano w TVP Sport. Niewykluczone, że właśnie tam będzie można obejrzeć ceremonię otwarcia Euro 2021!

Roman Kołtoń WYWRÓŻYŁ Lewandowskiemu, co osiągnie na Euro 2020: „Strzeli...” | Futbologia
Najnowsze