Euro 2021: Konferencja prasowa 10 czerwca. Przemysław Frankowski NA ŻYWO [TRANSMISJA LIVE]

2021-06-10 15:33 Mateusz Sobiecki
Przemysław Frankowski
Autor: Cyfra Sport Przemysław Frankowski i Piotr Zieliński

Euro 2021: Ostatnie dni dzielą reprezentację Polski od meczu otwarcia Euro 2021! Nerwowa, przedturniejowa atmosfera wzbudza olbrzymie emocje! Kibice otrzymują regularne raport z kadry, dzięki konferencjom prasowym. 10 czerwca odbędzie się konferencja prasowa reprezentacji Polski z udziałem Przemysława Frankowskiego. Pomocnik kadry odpowie na nurtujące dziennikarzy pytania. Oglądaj konferencję prasową Przemysława Frankowskiego przed Euro 2021 na żywo!

Reprezentacja Polski w piłce nożnej jest na ostatniej prostej przygotowań do Euro 2021! Biało-czerwoni zagrają w swojej grupie ze Słowacją, Hiszpanią i Szwedami, a pierwszy mecz będzie miał miejsce już w poniedziałek 14 czerwca o 18:00 (Polska - Słowacja). Kibice przez jeszcze kilka dni będą żyli gorączką i nerwową atmosferą przed meczem otwarcia. Ważne raporty ze zgrupowania pojawiają się podczas konferencji prasowych przed Euro 2021. Pojawiają się na nich kolejni piłkarze, odpowiadając na przeróżne pytania. 10 czerwca na konferencji prasowej reprezentacji Polski pojawi się Przemysław Frankowski. Pomocnik reprezentacji Polski z pewnością opowie o przygotowaniach drużyny i zbliżającym się turnieju!

Konferencja prasowa przed Euro 2021 z udziałem Przemysława Frankowskiego do obejrzenia na żywo poniżej!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze