Kibice w Petersburgu: Przyjechaliśmy po zwycięstwo. Lewandowski strzeli dwie! [WIDEO]

2021-06-14 0:10
Kibice, kibice Polski
Autor: Cyfra Sport

Jest wiara w narodzie przed meczem Polska – Słowacja! „Super Express” porozmawiał przed spotkaniem z kibicami biało-czerwonych, którzy są przekonani o tym, że w poniedziałek na Gazprom Arenie Polacy zgarną trzy punkty i przybliżą się do wyjścia z grupy. Wierzą w gole Roberta Lewandowskiego. Co ciekawe, w poniedziałek planowany jest zorganizowany przemarsz z centrum miasta na stadion.

- Brakowało tego dopingu i emocji. Troszeczkę pokrzyczeliśmy, szczególnie jak nasza kadra przyjechała do hotelu. Było trochę emocji. A w oczach naszych piłkarzy widzieliśmy blask promienia. Dwa gole Lewandowskiego i wygrywamy 2:0! - powiedział nam kibic z Zambrowa.

Grzegorz Krychowiak wyjawił przepis na sukces przed meczem Polska - Słowacja na Euro 2020! Pomocnik nie ma złudzeń, to klucz do wygranej

Z kolei Adrian z Warszawy ocenił, że biało-czerwoni są zdecydowanym faworytem poniedziałkowego spotkania w Petersburgu. - Byłem już na mistrzostwach świata, bardzo mi się podobała Rosja. Liczymy na trzy punkty. Nie dopuszczamy do siebie innego wyniku. Mamy najlepszego napastnika świata, mamy lepszą pomoc, Piotra Zielińskiego, który się w końcu odbuduje. A Słowacja to w połowie polska liga! Wygramy 3:0! - emocjonuje się.

Gorąca atmosfera podczas przyjazdu kadry do hotelu w Petersburgu

Kibice w poniedziałkowe popołudnie planują zorganizowany przemarsz z centrum Petersburga na stadion. - Rozpoczynamy pochód na stadion z Placu Pałacowego, ruszamy o godzinie 13:00, więc wszystkich zapraszamy. Spodziewamy się około 20 tysięcy polskich kibiców. Mamy nadzieję, że będziemy grali u siebie. Nasza kadra jest niewiadomą. Porównuję to do reprezentacji Grecji, która przyjechała do nas przed Euro 2004, przegrała z nami 0:2, a potem wygrała Euro. Oby było tak samo! - kończy.

Ochroniarz nie odstępuje Lewandowskiego na krok! Tak wyglądał przyjazd kadry do hotelu w Petersburgu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze