Piotr Zieliński

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Zieliński

Kiedy gra Polska? Reprezentacja Polski NASTĘPNY MECZ. Z kim Polska gra następny mecz? REPREZENTACJA Polski mecz KIEDY i GDZIE

2021-06-01 20:50

Kiedy gra Polska? Reprezentacja Polski NASTĘPNY MECZ. Z kim Polska gra następny mecz? REPREZENTACJA Polski mecz KIEDY i GDZIE. Polska mecz terminarz reprezentacji Polski. Drugi sparing Polska. Mecz z Rosją to jeden z dwóch sparingów, które reprezentacja Polski rozegra przed EURO 2021. Z kim i kiedy zanotuje drugi istotny test? On nadejdzie już niedługo! Reprezentacja Polski NASTĘPNY MECZ kiedy i gdzie.

KIEDY NASTĘPNY MECZ POLSKI?

Presja czasu zdecydowanie daje się odczuć w kontekście reprezentacji Polski przygotowującej się do udziału w EURO 2021. Jest to bowiem dopiero drugie zgrupowanie kadry pod wodzą selekcjonera Paulo Sousy, a już 14 czerwca Polakom przyjdzie wybiec na murawę stadionu w Petersburgu, aby walczyć o punkty w inaugurującym fazę grupową starciu ze Słowacją. Naturalnie w składzie jest już kilka pewników. Pośród nich można wskazać Grzegorza Krychowiaka, Piotra Zielińskiego czy Roberta Lewandowskiego. Inni natomiast muszą się jeszcze solidnie napocić, aby przekonać do siebie portugalskiego szkoleniowca i wywalczyć miejsce w podstawowej jedenastce. Po sparingu z Rosją rozegranym na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, kolejna szansa aby to uczynić nadejdzie w drugim i ostatnim pojedynku towarzyskim poprzedzającym rozpczecie przez Polskę walki w EURO 2021.

KIEDY GRA POLSKA?

Następny mecz reprezentacja Polski rozegra we wtorek, 8 czerwca o godzinie 18:00 na stadionie w Poznaniu. W meczu towarzyskim jej rywalem będzie Islandia, która nie zakwalifikowała się na mistrzostwa Europy. Pomimo tego należy mieć na uwadze fakt, że ekipa z wyspy była uczestnikiem EURO 2016 i mundialu w 2018 roku, a zatem z pewnością przetarcie na jej tle będzie należało do ciekawych wyzwań.

Roman Kołtoń WYWRÓŻYŁ Lewandowskiemu, co osiągnie na Euro 2020: „Strzeli...” | Futbologia
Najnowsze