Kolejny dramat przy reprezentacji Polski! Zbigniew Boniek składał kondolencje, zmarł tata jego prawej ręki

2021-06-16 22:02
Maciej Sawicki i Zbigniew Boniek
Autor: Tomasz Radzik Maciej Sawicki i Zbigniew Boniek

Maciej Sawicki to ważna postać w polskiej federacji. Został zatrudniony przez Zbigniewa Bońka, gdy ten wygrał wybory prezesa PZPN. Zajmuje w związku stanowisko dyrektora generalnego. Teraz wydarzyła się tragedia w jego rodzinie. Zmarł jego ukochany tata.

O śmierci ojca Maciej Sawicki poinformował w mediach społecznościowych. - Dzisiaj odszedł na zawsze, ale dla mnie będzie wiecznie obecny TATA. R.I.P. - napisał pogrążony w smutku przedstawiciel PZPN na Twitterze, gdzie zamieścił zdjęcie ojca. Kondolencje złożył w ciągu dnia Zbigniew Boniek. - Maciek Ps. Trzymaj się - taki wpis zamieścił szef polskiej federacji. Wyrazy współczucia po stracie taty wyrazili także m.in. dziennikarze Michał Pol, Maciej Iwański oraz Roman Kołtoń, a także byli reprezentanci Polski - Sebastian Mila i Wojciech Kowalewski.

Inaki Astiz podpowiada przed meczem z Hiszpanią. Przestrzega Polaków przed tym piłkarzem

To nie jedyna taka smutna wiadomość z obozu reprezentacji Polski w ostatnim okresie. Niedawno informowaliśmy, że zmarł przyjaciel Paulo Sousy, selekcjonera drużyny narodowej. To Adelino Augusto Graca Barbosa Barros znany jako Neno, były bramkarz portugalskiej kadry i Benfiki Lizbona.

Jan Bednarek zarumieni się po tych słowach. To wojownik o wielkiej stopie. Nie odpuścił dżdżownicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE