Kolejny problem Paulo Sousy przed Euro! Pokrzyżowali plany reprezentacji Polski

2021-04-06 20:17 Mateusz Sobiecki
Reprezentacja Polski w piłce nożnej
Autor: AP PHOOT Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn zbliżają się wielkimi krokami. Niestety, w dobie pandemii koronawirusa co chwilę pojawiają się nowe problemy. W końcu dopadły one także reprezentację Polski. Podopieczni Paulo Sousy od grudnia 2019 roku mieli przygotowany plan na turniej. Wszystko wskazuje na to, że ten runie jak domek z kart.

UEFA ma oczywisty i jasny plan na organizację mistrzostw Europy. Założenie jest jasne - pozwolić przyjechać na imprezę jak największej liczbie kibiców. Stąd tak duży nacisk na to, by móc wpuścić fanów także na stadiony. Gotowość w tej sprawie deklarują kolejne miasta i kraje. Niestety, według informacji "The Sun", Dublin ma wycofać się w środę z organizacji spotkań Euro 2021. To oznacza, że Polacy będą musieli najprawdopodobniej zrezygnować ze swojego ośrodka przygotowawczego.

Biało-czerwoni w stolicy Irlandii mieli rozegrać dwa mecze (tylko z Hiszpanią miał odbyć się w Bilbao). Z tego powodu bazą miała być miejscowość pod Dublinem. Wiele wskazuje na to, że Biało-czerwoni swoje mecze rozegrają w Wielkiej Brytanii, a konkretnie Manchesterze. Pierwotnym planem była organizacja spotkania w Londynie, ale z powodu obostrzeń koronawirusowych rozegranie dwóch meczów jednego dnia w jednym mieście nie będzie możliwe.

Poznaliśmy prawdę na temat relacji Bońka i Brzęczka po zwolnieniu selekcjonera! Szczere wyznanie prezesa PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej pod koniec 2019 roku zadecydował, że to właśnie Portmarnock Hotel będzie bazą narodowej kadry podczas Euro 2020. Teraz te plany z pewnością ulegną zmianie. Na co? O tym zawodnicy i kibice z pewnością przekonają się już niedługo.

Polacy rozpoczną swój udział w Euro 2020 14 czerwca od spotkania ze Słowakami. 19 czerwca Biało-czerwoni zagrają z Hiszpanią, a na zakończenie fazy grupowej ekipa Paulo Sousy podejmie Szwedów (23.06).

Dziwne słowa piłkarza Bayernu o Robercie Lewandowskim! Kibice się z tym nie zgodzą

Piątek i Sousa ZDEPTANI po meczu z Anglią. Oj, będzie bolało! | Futbologia
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze