Kuriozalna wtopa podczas ceremonii otwarcia Euro 2021! Polacy mają prawo być wściekli [ZDJĘCIA]

2021-06-11 21:26 Mateusz Sobiecki
Ceremonia otwarcia Euro 2021
Autor: AP PHOTO Ceremonia otwarcia Euro 2021

Rozpoczęło się Euro 2021! Piękna ceremonia otwarcia miała miejsce na Stadio Olimpico w Rzymie, a nie na stołecznym Koloseum jak wstępnie zapowiadano. Impreza nie była tak huczna jak zawsze, choć i tak było niesamowicie. Piękne fajerwerki, cudowny koncert Andrei Bocelliego i... kuriozalna wtopa z balonami. Polacy mają prawo być rozczarowani, tak jak wiele innych narodów. Kto na to wpadł?!

Ceremonia otwarcia mistrzostw Europy 2021 za nami. Uroczyste święto miało miejsce na Stadio Olimpico. Tuż przed spotkaniem Włochy - Turcja odbyła się ceremonia otwarcia Euro 2021. Głównym elementem było wykonanie hitu przez Andreę Bocelliego. Oprócz pięknych fajerwerków, wrażenie robiły olbrzymie balony. Z nimi pojawił się jednak jeden poważny problem. Kibice robili wielkie oczy ze zdumienia. Co oni tam wymyślili?! To naprawdę nie miało żadnego sensu!

Euro 2021: Niezbędnik kibica. Wszystko o mistrzostwach Europy 2021 w jednym miejscu!

Wtopa podczas ceremonii otwarcia Euro 2021

Balony były wymalowane w barwy narodowe. Pozornie wszyscy kibice mogli szukać elementów oprawy dla ich kraju. Problemem było to, że... przy podobnych barwach balonów najzwyczajniej w świecie nie dało się rozróżnić. Niemal tak samo wyglądały balony Macedonii Północnej i Hiszpanii. To samo tyczyło się m.in. Polski, Danii i Austrii. Pomysł był bardzo ciekawy. Wykonanie było już zdecydowanie gorsze.

Euro 2021 - kiedy mecze?

Euro 2021 rozpoczęło się 11 czerwca na Stadio Olimpico w Rzymie. Reprezentacja Polski rozpocznie swój udział na Euro 2021 w poniedziałek, 14 czerwca. Kadra Paulo Sousy zagra ze Słowakami. Pięć dni później zmierzymy się z Hiszpanami, a 23 czerwca zmierzymy się ze Szwedami. Finał turnieju będzie miał miejsce 11 lipca na Wembley.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze