Legia chce ściągnąć reprezentanta Polski. Damian Kądzior w drodze na Łazienkowską?

2021-06-11 15:41 Dariusz Chrabalowski
Damian Kądzior
Autor: Cyfrasport Damian Kądzior

Legia Warszawa kontynuuje starania o wzmocnienie składu przed kolejnym sezonem. Podobno niedaleki transferu na Łazienkowską jest były reprezentant kraju Damian Kądzior, grający od stycznia w barwach Alanyasporu w lidze tureckiej.

Informacje podała na Twitterze Małgorzata Chłopaś, mająca dobre źródła wiedzy o klubie. Jej zdaniem mistrz Polski jest mocno zaawansowany w staraniach o pozyskanie Damiana Kądziora, a także Maika Nawrockiego (20 l.), który ostatnio występował w Warcie Poznań, a który pod ręką Michniewicza grał w kadrze młodzieżowej.

Trener Czesław Michniewicz stwierdził niedawno, że dysponuje zbyt wąską kadrą, by grać na kilku frontach. Po jego spotkaniu z prezesem Dariuszem Mioduskim Legia wzmocniła aktywność na rynku transferowym.

Damian Kądzior po wypożyczeniu do Turcji latem ma wrócić do hiszpańskiego klubu SD Eibar, z którym ma kontrakt ważny jeszcze przez dwa lata. Eibar spadł właśnie z hiszpańskiej Primera Division do niższej klasy rozgrywkowej. Piłkarz zaliczył dotąd 6 występów w reprezentacji Polski. Nie ma go jednak w kadrze na Euro 2021.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze