Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO, Paweł Jaskóła Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski

Lewandowski opływa w luksusach jak Ronaldo! Zobacz, w jakim luksusowym apartamencie śpi Lewy [ZDJĘCIA]

2021-05-25 13:53

Reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie w Opalenicy, gdzie przygotowuje się do nadchodzącego Euro 2021! Polacy śpią w hotelu, w którym blisko 10 lat temu mieszkała kadra Portugalii przed mistrzostwami Europy w Polsce i na Ukrainie. Jednym z pytań, które padło podczas konferencji prasowej brzmiało - kto śpi w pokoju Cristiano Ronaldo. Ta rola przypadła Robertowi Lewandowskiemu. Zobacz, jak wygląda jego luksusowy pokój.

Czy Robert Lewandowski poprowadzi reprezentację Polski do sukcesu na nadchodzącym Euro 2021? Biało-czerwoni rozpoczęli przygotowania do turnieju w Opalenicy. To właśnie tam przez najbliższe dwa tygodnie będą szlifować formę do najważniejszej imprezy tego roku. "Lewy" i spółka osiedli w hotelu, który był bazą kadry Portugalii podczas mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. Niektóre pokoje mają więc nazwy nawiązujące do sportu. Jeden z nich ma nosić nazwę "Wembley" od legendarnego angielskiego stadionu. Tam ma mieszkać Paulo Sousa. Z kolei Robert Lewandowski miał trafić do pokoju, w którym mieszkał... Cristiano Ronaldo! Zobacz, w jakich luksusach pławi się w Opalenicy w galerii poniżej!

Raport z Opalenicy. Dzień 1

Podopieczni Sousy w poniedziałkowe popołudnie zaliczyła pierwszy trening w Opalenicy. Selekcjoner miał do dyspozycji 21 zawodników. Na pierwszych zajęciach zabrakło Arkadiusza Milika, Łukasza Skorupskiego, Dawida Kownackiego, Radosława Majeckiego, Grzegorza Krychowiaka i Pawła Dawidowicza. Kolejny szpaler zaliczył Robert Lewandowski. Jego 41 goli dla Bayernu Monachium w minionym już sezonie Bundesligi docenili również koledzy z kadry, którzy pięknym gestem powitali go na murawie. W jakich warunkach w Opalenicy mieszka Lewandowski? Zobacz zdjęcia w galerii poniżej.

Raport z Opalenicy: Pierwszy dzień zgrupowania
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze