Lider kadry na ławce w meczu Polska - Hiszpania? Szalony pomysł Paulo Sousy na skład "Orłów"

2021-06-19 15:29
Robert Lewandowski, Piotr Zieliński
Autor: Tomasz Radzik / SE Robert Lewandowski, Piotr Zieliński

Podobnie jak przed pierwszym spotkaniem Biało-czerwonych na Euro 2020, również przed meczem Polska - Hiszpania niemal cała Polska żyje tym, co będzie działo się na Estadio La Cartuja. Jednym z tematów do dyskusji przed meczem jest oczywiście skład, jaki Paulo Sousa wystawi przeciwko Hiszpanii. Okazuje się jednak, że Portugalczyk może sprawić wszystkim niespodziankę i zaproponować szalone wręcz ustawienie, w którym zabraknie Piotra Zielińskiego.

Powiedzieć, że Polacy nie najlepiej zaczęli zmagania na Euro 2020, to jakby nie powiedzieć nic. Porażka ze Słowakami sprawiła, że Biało-czerwoni muszą zdobyć punkty w meczu Polska - Hiszpania, aby dalej liczyć się w walce o awans do fazy pucharowej tegorocznych mistrzostw Europy. To jednak nie będzie łatwe zadanie, bo piłkarze prowadzeni przez trenera Luisa Enrique zaledwie zremisowali swój pierwszy mecz ze Szwecją i w spotkaniu Polska - Hiszpania będą robić wszystko, aby po ostatnim gwizdku sędziego dopisać na swoje konto komplet punktów. To sprawia, że Paulo Sousa od kilku ostatnich dni musiał przygotować coś ekstra na naszych najbliższych rywali i zastanowić się, jakich zawodników delegować w pierwszym składzie na boisko w Sewilli. Okazuje się jednak, że Portugalczyk może zaskoczyć swoimi decyzjami nie tylko rywali, ale również całą Polskę. Jakub Polkowski donosi bowiem o szalonym planie Paulo Sousy. 

Paulo Sousa wystawi szalony skład na mecz z Hiszpanią?

- Z tego, co słyszałem, dzisiaj w pierwszym składzie ma wystąpić Michał Helik (...) Oprócz tego słyszę, że ma zagrać Tomasz Kędziora kosztem Bartosza Bereszyńskiego. Oczywiście zobaczymy, czy to się potwierdzi, ale takie warianty były trenowane na zajęciach w Gdańsku - wyznał w programie "Euro Sekcja" Jakub Polkowski z kanału "Foot Truck". To jednak nie byłaby największa niespodzianka. Zdaniem dziennikarza, który tworzył wcześniej treści dla "Łączy Nas Piłka", Paulo Sousa miałby nie wystawić do gry... Piotra Zielińskiego. Jego miejsce w składzie na mecz Polska - Hiszpania miałby zająć Przemysław Frankowski. 

Robert Lewandowski miał koszmarny wypadek! Kapitan reprezentacji Polski otarł się o śmierć, o włos od tragedii

Euro 2020: Ostatni trening Polaków przed meczem z Hiszpanią.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze