Robert Lewandowski otarł się o śmierć

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski otarł się o śmierć

Robert Lewandowski miał koszmarny wypadek! Kapitan reprezentacji Polski otarł się o śmierć, o włos od tragedii

2021-06-19 12:03

Robert Lewandowski udowodnił w ostatnich miesiącach, że jest jednym z najlepszych zawodników na świecie i pomimo upływających lat jest w stanie cały czas był w znakomitej formie. Kapitan reprezentacji Polski bije kolejne rekordy i ustawia poprzeczkę coraz wyżej, jednak to wszystko mogłoby się nie wydarzyć, przez jedno zdarzenie. Robert Lewandowski otarł się bowiem o śmierć podczas wypadku samochodowego, podczas którego jego auto zostało doszczętnie zniszczone.

Od wielu lat Robert Lewandowski jest największa gwiazdą reprezentacji Polski oraz kapitanem Biało-czerwonych. Napastnik na co dzień reprezentujący barwy Bayernu Monachium nie bez powodu cieszy się tak wielką sympatią fanów i szacunkiem kolejnych selekcjonerów. Od wielu miesięcy Lewy udowadnia, że jest w wybornej formie strzeleckiej i nie przeszkadzają mu nawet upływające lata. Nieco gorzej Robertowi Lewandowskiemu idzie w reprezentacji Polski, jednak wciąż jest on jednym z tych zawodników, którzy niezmiennie znajdują się na liście życzeń największych klubów na świecie. Również przed meczem Polska - Hiszpania oczekiwana wobec Roberta Lewandowskiego są bardzo duże, jednak to wszystko mogłoby nie mieć miejsca. Lewy otarł się bowiem o śmierć, kilka lat temu uczestnicząc w wypadku samochodowym. Poznajcie tę historię zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Lewandowski był bliski śmierci

Jednym z powodów, dla których Paulo Sousa zdecydował się na objęcie reprezentacji Polski był właśnie Robert Lewandowski, jednak ta historia mogłaby się potoczyć zupełnie inaczej. Kapitan reprezentacji Polski na Euro 2020 na własnej skórze przekonał się, że niebezpieczeństwo czyha na każdym rogu i wystarczy jedna chwila, aby wszystko co znamy zmieniło się nie do poznania. W tym wypadku jedno małe zdarzenie sprawiło, że auto Roberta Lewandowskiego zostało doszczętnie zniszczone. 

Polacy zamieszkali na magicznej wyspie w Sewilli. Kadrowicze mają bajkowe widoki

Sonda
Czy Robert Lewandowski zabłyśnie na Euro 2021
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze