O której godzinie Polska - Słowacja w poniedziałek 14.06? Euro 2020: Początek meczu Polska - Słowacja o której? Transmisja Polska - Słowacja dzisiaj GODZINA

i

Autor: Cyfra Sport Polska

Polacy zamieszkali na magicznej wyspie w Sewilli. Kadrowicze mają bajkowe widoki

Na warunki w Sewilli nasi piłkarze na pewno nie mogą narzekać. Zamieszkali w luksusowym hotelu Barcelo Renacimiento, który jest położony nieopodal bajkowego miejsca zwanego „Magiczną Wyspą”. Stamtąd mają rzut beretem na stadion La Cartuja, na którym zostanie rozegrana sobotnia bitwa o punkty.

Hotel położony jest na urokliwym brzegu rzeki Guadalquivir, nieopodal słynnego placu La Alameda i centrum nocnego życia Sewilli. Na kosztowanie tapasów (lokalny przysmak) piłkarze czasu mieć jednak nie będą, bo najważniejszy jest sobotni mecz. W Barcelo Renacimiento biało-czerwoni mają do dyspozycji wykwitną restaurację oraz – co najważniejsze – dobrze wyposażoną siłownię.

Inaki Astiz podpowiada przed meczem z Hiszpanią. Przestrzega Polaków przed tym piłkarzem

Tuż obok hotelu Polaków znajduje się ogromny, 36-hektarowy park rozrywki o nazwie „Isla Mágica”, czyli właśnie „Magiczna Wyspa”. W parku do dyspozycji jest ogromny rollercoaster, który jest dumą tego miejsca (pierwszy taki w Hiszpanii). Mamy nadzieję, że w meczu z Hiszpanią rollercoasterem w górę pojadą nasi piłkarze, bo po blamażu ze Słowacją z ogromną prędkością zjechali na samo dno.

Igor Angulo o szansach Polski z Hiszpanią. Mówi o SUSZY i formie Lewandowskiego

EURO 2020: Przyjazd polskich piłkarzy do hotelu w Sewilli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze