Euro 2021: Potężna złota keta na szyi Macieja Rybusa. Ważny symbol między piersiami mieni się w słońcu. Zdjęcia

2021-06-10 14:05
Maciej Rybus
Autor: Cyfra Sport Maciej Rybus

Maciej Rybus to jeden z bardziej doświadczonych zawodników reprezentacji Polski, którzy wezmą udział na Euro 2021. Lewy obrońca ma na swoim koncie ponad 60 spotkań w narodowych barwach. Wraz z innymi zawodnikami reprezentacji piłkarz Lokomotiwu Moskwa przebywa obecnie w hotelu Marriott w Sopocie, który będzie bazą kadry w trakcie Euro 2021. Okazuje się, że Maciej Rybus i jego kolega z reprezentacji, Łukasz Skorupski, mają zamiłowanie do luksusowych dodatków. Obrońca Lokomotiwu paradował po hotelu z wielkim, złotym łańcuchem na szyi, natomiast bramkarz Bologni nosił na ręku luksusowy zegarek!

Euro 2021 rozpocznie się lada dzień, a polscy piłkarze… odpoczywają w luksusowym hotelu w Sopocie! Nic w tym jednak zdrożnego, ponieważ podopieczni Paulo Sousy nie rozpoczynają gry wraz ze startem turnieju, który rusza już w piątek 11 czerwca. Nasi zawodnicy swój pierwszy mecz rozegrają dopiero trzy dni później i do tego czasu spędzają miłe chwile w hotelu Marriott w Sopocie, który będzie ich bazą podczas mistrzostw Europy. Wśród zawodników, którzy wezmą udział w Euro 2020 znalazł się m.in. Maciej Rybus i Łukasz Skorupski. Większe szanse na grę ma zawodnik Lokomowitu Moskwa, ponieważ na jego pozycji – lewej obronie lub lewym wahadle – nie ma on dużej konkurencji. Co prawda występować może tam Tymoteusz Puchacz, lecz trudno wyobrazić sobie, by Paulo Sousa wyżej stawiaj umiejętności 22-latka. Z kolei Skorupski ma raczej nikłe szanse na grę, ponieważ jest dopiero trzecim bramkarzem naszej kadry.

Luksusowe błyskotki reprezentantów Polski

Okazało się, że zarówno Rybus jak i Skorupski mają słabość do drogich dodatków. Lewy obrońca przechadzał się po dachu hotelu bez koszulki, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, że nosi na szyi duży, złoty łańcuch z krzyżem. Na pierwszy rzut oka widać, że krzyż jest ważnym dla piłkarza symbolem. Skorupski natomiast, mimo że paradował w szlafroku i z ręcznikiem, czyli stroju raczej nie wyjściowym, to nie omieszkał założyć na rękę luksusowego zegarka. Więcej w poniższej galerii zdjęć!

PM
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze