Marina Łuczenko-Szczęsna znów stała się celem HEJTU. Żona Wojciecha Szczęsnego ma już DOŚĆ, podjęła zdecydowane kroki

2021-06-20 13:24
Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: Instagram/ wojciech.szczesny1 Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna

Reprezentacja Polski w drugim meczu na Euro 2020 zremisowała z Hiszpanią 1:1 i przedłużyła swoje szanse na awans do kolejnej fazy turnieju. Jednym z bohaterów tego spotkania był Wojciech Szczęsny, choć wśród kibiców zdania co do jego występu są niezwykle podzielone. Okazuje się, że niechęć do bramkarza Juventusu wśród niektórych jest tak wielka, że celem ich ataku staje się nawet jego żona, Marina Łuczenko-Szczęsna. Żona polskiego golkipera znów udostępniła na swoim profilu wiadomości, jakie otrzymuje od hejterów. Popularna piosenkarka wyznała, że podejmie zdecydowane kroki wobec osób, które dopuszczają się tak obrzydliwych ataków.

Reprezentacja Polski w pierwszym spotkaniu na Euro przegrała w kompromitujący sposób ze Słowacją, a jednym z winnych za tamtą porażkę został uznany Wojciech Szczęsny, który dość pechowo zdobył bramkę samobójczą. Po tym spotkaniu na piłkarza, a także jego żonę, Marinę Łuczenko-Szczęsną, spadła fala okropnego hejtu. W kolejnym meczu na mistrzostwach Europy Polacy musieli zdobyć przynajmniej punkt, aby wciąż liczyć się w walce o awans i to się udało. W starciu z faworyzowanymi Hiszpanami Biało-Czerwoni zremisowali 1:1 i wciąż mają szansę na wyjście z grupy. Tym razem opinie na temat gry Wojciecha Szczęsnego są niezwykle skrajne – jedni nazywają go bohaterem, inni doradzają zakończenie kariery. Niestety, także tym razem Marina Łuczenko-Szczęsna, ukochana polskiego golkipera, musiała mierzyć się z obrzydliwymi atakami w Internecie.

Polacy strzelili gola. Tak cieszyli się kibice na PGE Narodowym

Marina Łuczenko-Szczęsna celem hejtu internautów

Żona bramkarza Juventusu i reprezentacji Polski na swoim profilu na Instagramie udostępniła relację, jak kibicuje swojemu mężowi i całemu zespołowi w starciu z Hiszpanią. Później, udostępniła także nagłówek jednego z artykułów na temat Wojciecha Szczęsnego, w którym uznano, że Wojciech Szczęsny zrehabilitował się po meczu ze Słowacją i uratował Polaków przed porażką w meczu z Hiszpanią.

Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: Instagram / marina_official Marina Łuczenko-Szczęsna po meczu Hiszpania - Polska

Okazuje się jednak, że nie wszystkim się to spodobało. Część użytkowników znów postanowiła zaatakować Wojciecha Szczęsnego, uznając że zagrał on bardzo słabo i przy tym obrażała również jego żonę. Marina Łuczenko-Szczęsna dla przykładu podzieliła się jednym z komentarzy, jaki otrzymała – Lecz się dziewczyno. Mąż niech kończy karierę, bo nadaje się do cyrku pajac – napisał niezadowolony kibic reprezentacji.

Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: Instagram / marina_official Marina Łuczenko-Szczęsna

Żona Wojciecha Szczęsnego ma dość. Zapowiada walkę z hejterami

W kolejnych relacjach na Instagramie Marina Łuczenko-Szczęsna zaczęła nawoływać tych, którzy w obraźliwy sposób krytykują ją oraz jej męża, aby odwołali swoje słowa i polubienia dla hejterskich komentarzy. Żona Wojciecha Szczęsnego zapowiedziała, że będzie blokować na swoim profilu osoby, które obrażają jej rodzinę. – Najgorsi z automatu zostali zablokowani i usunięci. Nie potrzebuję Was tu. (…) Wolę mieć mniej obserwujących, ale takich, którzy są normalnymi ludźmi, mają empatię i szacunek do drugiego człowieka – napisała Marina Łuczenko-Szczęsna.

Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: Instagram / marina_official Marina Łuczenko-Szczęsna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze