Mateusz Borek

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Mateusz Borek

Mateusz Borek ocenia sytuację w reprezentacji Polski! Zastanawiające słowa o Paulo Sousie

2021-05-24 15:06

Reprezentacja Polski rozpoczyna przygotowania do mistrzostw Europy w piłce nożnej. Biało-czerwoni za niecały miesiąc zagrają pierwsze spotkanie ze Słowakami. Mateusz Borek w swoim felietonie dla "Przeglądu Sportowego" ocenił sytuację kadry i powołania Paulo Sousy. Komentator TVP przyznał, że "kilka spraw mocno go zastanawia". - To jest po prostu niemożliwe - pisze wprost Borek.

Podczas nadchodzących mistrzostw Europy w piłce nożnej, Mateusz Borek znów poczuje wielką radość z komentowania dużej imprezy. Popularny dziennikarz na łamach "Przeglądu Sportowego" w swoim felietonie skomentował sytuację reprezentacji Polski przed Euro 2021. I głośno opisał pozycję Rafała Augustyniaka, Kamila Grosickiego, Roberta Gumnego czy Sebastiana Szymańskiego.

Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu?! Dwóch gigantów powalczy o Polaka

Borek o sytuacji reprezentacji Polski przed Euro

- Żaden z piłkarzy z tej listy nie został nawet poinformowany o sytuacji w bezpośrednim kontakcie. (...) To wygląda mi na chwyt marketingowy, bo jak ci zawodnicy, biegający sami lub grający z kolegami z osiedla mają być w takiej samej formie jak pozostali? To jest po prostu niemożliwe - pisze otwarcie Mateusz Borek. Komentator TVP przyznał, że chce wierzyć w Paulo Sousę. Ma jednak wątpliwości. - Ja chcę dać Sousie zaufanie i wierzyć, że wybrał dobrze, ale kilka spraw mnie mocno zastanawia - dodaje.

Polacy rozpoczną swój udział w Euro 2020 14 czerwca od spotkania ze Słowakami. 19 czerwca Biało-czerwoni zagrają z Hiszpanią, a na zakończenie fazy grupowej ekipa Paulo Sousy podejmie Szwedów (23.06).

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia
Sonda
Polska - Hiszpania: kto wygra na Euro 2021?
Najnowsze