Zlatan Ibrahimović

i

Autor: East News Zlatan Ibrahimović

Miał być wielki powrót na Euro 2020, a wyjdzie wielka afera?! Ibrahimović może zostać surowo ukarany

2021-04-27 7:17

Ciężko znaleźć drugą taką samą postać w futbolu jak Zlatan Ibrahimović. Sam Szwed zapewne powiedziałby, że drugiego takiego jak on nie ma, co byłoby jak najbardziej w jego stylu. Tym razem na nieszczęście dla piłkarza AC Milanu znów może zrobić się wokół niego głośno. "Ibra" niedawno potwierdził, że wraca do reprezentacji Szwecji i było niemal pewne, że wystąpi na mistrzostwach Europy. Tymczasem okazuje się, że UEFA może zniweczyć jego plany.

O Ibrahimoviciu można mówić naprawdę wiele i nie zawsze będą to słowa pozytywne, ale napastnikowi nie można odmówić jednego. W wieku 39 lat nadal prezentuje świetną formę fizyczną i jest w dużo lepszej kondycji niż niektórzy jego młodsi koledzy. W dodatku Szwed wciąż chce wygrywać i zdobywać kolejne trofea. Potwierdzeniem tego była decyzja sprzed kilku tygodni, kiedy to Ibrahimović ogłosił, że wraca do gry w reprezentacji. Pierwszy mecz w kadrze po ponad czteroletniej przerwie zagrał w marcu tego roku i wystąpił w starciu przeciwko Gruzji. Cel Ibrahimovicia jest jasny, wystąpić na zbliżających się mistrzostwach Europy i jeszcze raz spróbować osiągnąć coś ze Szwecją. I jak dotychczas wydawało się, że występ zawodnika AC Milan na Euro nie jest w żaden sposób zagrożony.

Kolejka chętnych po Roberta Lewandowskiego! Giganci kontaktowali się z agentem Polaka

Lewandowski, Ronaldo i Ibrahimović – bitwa na OBRZYDLIWIE drogie fury! | Futbologia

Ibra na celowniku UEFA

A jednak nie wszystko jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Okazuje się, że Ibrahimović znalazł się na celowniku europejskiej federacji. Powodem tego jest jedna z inwestycji reprezentanta Szwecji, a chodzi tu mianowicie o udziały w firmie bukmacherskiej, której siedziba jest ulokowana na Malcie. Chodzi konkretnie o 10% udziałów, o czym informowały media ze Skandynawii. I to może być ogromny problem dla Ibrahimovicia.

Ibrahimović poza Euro?

Bo jak się okazuje, UEFA poważnie podchodzi do tej sprawy i nad zawodnikiem wisi widmo dyskwalifikacji na kilka lat. - Inspektor ds. etyki i dyscypliny został dziś wyznaczony do przeprowadzenia dochodzenia dyscyplinarnego w sprawie potencjalnego naruszenia przepisów UEFA przez Zlatana Ibrahimovicia poprzez rzekome udziały w firmie bukmacherskiej - czytamy w komunikacie europejskiej federacji.

Sonda
Czy lubisz Zlatana Ibrahimovicia?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze