Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: AP Robert Lewandowski, Bayern Monachium

Kolejka chętnych po Roberta Lewandowskiego! Giganci kontaktowali się z agentem Polaka

2021-04-26 20:58

Robert Lewandowski nie zwalnia tempa i konsekwentnie udowadnia w ostatnich miesiącach, że nie bez powodu zaliczany jest przez niektórych do grona najlepszych napastników na świecie. O Polaka niejednokrotnie zabiegały najlepsze kluby na świecie, jednak bezskutecznie. Bawarczycy nie mają zamiaru wypuszczać jeden ze swoich największych gwiazd. Ciągłe odmowy nie zniechęcają jednak chętnych klubów, które tym razem zwróciły się w kierunku agenta kapitana polskiej kadry.

Pomimo upływających lat, Robert Lewandowski wciąż znajduje się w kręgu zainteresowań największych klubów w Europie, które chętnie widziałyby go w swoich barwach. Wszystko za sprawą fenomenalnej dyspozycji kapitana polskiej reprezentacji, który nie ma zamiaru zwalniać tempa i wpisuje się na listę strzelców w kolejnych meczach. Tylko w tym sezonie, Polak wpisał się na listę strzelców 43 razy, występując w 37. meczach we wszystkich rozgrywkach. Doskonała dyspozycja od kilku sprawia, że największe kluby w Europie raz po raz kontaktują się z Bayernem Monachium, aby wysondować możliwość wykupienia Polaka ze stolicy Bawarii. Do tej pory nikomu się to nie udało, ale chętnie nie mają zamiaru odpuszczać i znów próbują wyciągnął "Lewego" z Bayernu. 

Kolejne tajemnice Roberta Lewandowskiego wyszły na jaw. Niemieckie media ujawniają szczegóły z sypialni „Lewego”

Jak donosi brytyjskie "Sky Sports", kilka największych klubów po raz kolejny miało zorientować się jak wygląda sytuacja Roberta Lewandowskiego w Monachium. Giganci mogli pomyśleć, że kapitan polskiej kadry będzie chętny do zmiany klubowych barw po tym, jak wygrał wszystko co tylko możliwe w barwach "Die Roten", dlatego zdaniem Anglików, kluby skontaktowały się z Pinim Zahavim, agentem Roberta Lewandowskiego. Odpowiedź wciąż jest jednak taka sama, Bayern Monachium nie ma zamiaru pozbywać się Polaka, z którym ma ważny kontrakt do końca czerwca 2023 roku. 

Bayern na ostatniej prostej do pozyskania Nagelsmanna? Niemieckie media są przekonane, nowy trener ma być ogłoszony lada chwila!

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia
Sonda
Czy Robert Lewandowski w sezonie 2020/2021 pobije rekord Gerda Muellera?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze