Julian Nagelsmann

i

Autor: East News Julian Nagelsmann

Bayern na ostatniej prostej do pozyskania Nagelsmanna? Niemieckie media są przekonane, nowy trener ma być ogłoszony lada chwila!

2021-04-26 14:59

Sprawa przejścia Juliana Nagelsmanna do Bayernu Monachium nabiera rozpędu z godziny na godzinę! Rano informowaliśmy o tym, że mistrzowie Niemiec będą musieli zapłacić za młodego szkoleniowca ogromną (jak za trenera) kwotę. Teraz „Kicker” twierdzi, że Nagelsmann porozumiał się już z Bayernem i oczekuje na finalizację negocjacji między klubami. Ta, zdaniem innych dziennikarzy, miała już dojść do skutku!

Zamieszaniem wokół trenerów Bayernu, RB Lipsk i reprezentacji Niemiec media interesują się już od dawna. Wiadomo, że władze niemieckiej piłki widziałyby Hansiego Flicka, obecnego trenera Bayernu, w roli następcy Joachima Loewa, który po Euro 2020 odejdzie z reprezentacji Niemiec. Gdy Flick ogłosił swoje odejście z Bayernu po sezonie 2020/2021, wszystko zaczęło wskazywać na to, że marzenie DFB spełni się. Choć władze mistrzów Niemiec niechętnie patrzą na decyzję Flicka, zaczęły one prowadzić już negocjacje w sprawie zatrudnienia nowego szkoleniowca. Ich wybór padł na jednego z najbardziej uzdolnionych trenerów młodego pokolenia – Juliana Nagelsmanna.

Kolejne tajemnice Roberta Lewandowskiego wyszły na jaw. Niemieckie media ujawniają szczegóły z sypialni „Lewego”

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Wielkie pieniądze za młodego szkoleniowca

Bayern nie ma jednak łatwego zadania, aby „wydrzeć” niemieckiego szkoleniowca z rąk RB Lipsk. Rano informowaliśmy o tym, że Bayern Monachium będzie musiał zapłacić Lipskowi aż 30 mln euro odstępnego, co przy transferach trenerów jest niebagatelną kwotą! Mimo że „Die Roten” starają się nie szastać pieniędzmi, to bardzo zależy im na sprowadzeniu ledwie 33-letniego szkoleniowca. Jak informował niemiecki „Kicker” Nagelsmann miał już poinformować Lipsk o chęci przejęcia drużyny Bayernu, a później pojawiły się informacje, że zdołał on już porozumieć się z nowym pracodawcą.

Bayern i Lipsk już się dogadały?

To jednak nie koniec niezwykłych informacji. Polski dziennikarz specjalizujący się w Bundeslidze, Tomasz Urban, przekazał informacje podane przez Mitteldeutsche Zeitung, że… Bayern porozumiał się już także z RB Lipsk! - Mitteldeutsche Zeitung: Bayern zaakceptował odstępne w wysokości 23 mln euro za Nagelsmanna. Przenosiny mają być ogłoszone jeszcze dziś, najpóźniej jutro. No to się mocno wychylili przez okno. Czekamy zatem – napisał Urban.

Warto podkreślić, co wynika z wypowiedzi polskiego dziennikarza, że do tych informacji należy podejść z dystansem. Nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, ale nawet jeśli porozumienie nie zostało osiągnięte teraz, to wiele wskazuje na to, że ostatecznie Bayern dopnie swego i przekona Lipsk do sprzedaży swojego trenera.

Wielkie wyróżnienie dla polskiego zawodnika. Trafił do 11. kolejki Bundesligi!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze