Mężczyzna i pieniądze

i

Autor: Pixabay Mężczyzna i pieniądze

Nienarodzone dziecko pokazało wyjątkowy gest! Tata to zauważył i dzięki temu zarobił wielką kasę na Euro

2021-07-03 19:10

Czy dzięki nienarodzonemu jeszcze dziecku można zarobić wielkie pieniądze? Historia z Wielkiej Brytanii pokazuje, że jak najbardziej tak i to co najważniejsze w legalny sposób. Podczas wizyty u lekarza, jeden z kibic reprezentacji Anglii zauważył wyjątkowy gest u swojego potomka. Postanowił zaufać jemu i postawił pieniądze na "poradę"! Mężczyzna zgarnął za to ogromną kasę.

Różne są podejścia do bukmacherki. Czasem gracze poświęcają mnóstwo poważnych analiz do obstawienia meczów. Czasem kibice decydują się iść za głosem serca. Historia, którą przedstawiło "The Sun" jest jednak niesamowite. Przyszły ojciec zdecydował się zaufać swojemu nienarodzonemu jeszcze synowi. I zdecydowanie na tym skorzystał. Wszystko dzięki wygranej Anglii 2:0 z kadrą Niemiec. To wskazuje po prostu na jakiś niesamowity cud!

Robert Lewandowski wyluzował na całego. Klapeczki, kapelusik i pełen relaks [ZDJĘCIE]

Euro 2020: Niesamowity gest dziecka dał wielką wygraną

Anglicy wyeliminowali Niemców z Euro 2020, meldując się w ćwierćfinale w wielkim stylu. Angielski fan Johnny oszalał z radości, gdy rozbrzmiał końcowy gwizdek. Wszystko dzięki niesamowitemu typowi, którego dokonał za "namową" nienarodzonego dziecka. Mężczyzna razem z ukochaną wybrali się do lekarza, gdzie wykonano badanie USG. Na zdjęciu widać było, że dziecko pokazuje... dwa palce!

Kibic zaufał dziecku i zgarnął wielką kasę

Mężczyzna poczuł, że to znak i poszedł do bukmachera obstawić wygraną Anglików 2:0 z Niemcami. Postawił na to 30 funtów. 30-latek musiał być w szoku, ale i niezwykle szczęśliwy, gdy "Synowie Albionu" triumfowali właśnie tym rezultatem. Dzięki temu wygrał 360 funtów! Co zrobi z tą sumą? Para zadecydowała, że kupi za to wyprawkę dla dziecka.

Gdy wyszło na jaw jakie wykształcenie ma Giorgio Chiellini, przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Inni mogą mu tylko pozazdrościć

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia
Najnowsze