Robert Lewandowski

i

Autor: JANEK SKARZYNSKI/AFP/East News

Robert Lewandowski wyluzował na całego. Klapeczki, kapelusik i pełen relaks [ZDJĘCIE]

2021-07-02 13:12

Za Robertem Lewandowskim bardzo intensywny okres. Po pełnym wrażeń sezonie klubowym 2020/2021 oraz nieudanych dla reprezentacji Polski mistrzostwach Europy, kapitan "Biało-czerwonych" postanowił nieco wrzucić na luz. W tym celu wraz ze swoją najbliższą rodziną wybrał się na wakacje. I - jak możemy zaobserwować - odczuwa na nich pełnię relaksu!

Słowacja, Hiszpania, Szwecja - wydawało się, że z tym zestawem grupowych rywali, polska kadra nawiąże walkę do samego końca o awans do fazy pucharowej mistrzostw Europy. I rzeczywiście - "Biało-czerwoni" liczyli się w rywalizacji niemal do ostatniej minuty, ale ostatecznie wszystko zakończyła się olbrzymią klapą. Ostatnie miejsce w takiej grupie sprawia, że selekcjoner Paulo Sousa oraz jego sztab mają nad czym myśleć. Reprezentacji nie pomogły nawet trzy bramki Roberta Lewandowskiego - jedna wbita Hiszpanom i dwie wbite Szwedom. "Lewy" indywidualnie z pewnością nie może sobie mieć wiele do zarzucenia po Euro 2020, ale liczy się przecież wynik drużynowy. A ten jest bardzo słaby. Wszyscy członkowie kadry muszą się w przyszłości mocno poprawić, aby skutecznie walczyć o dobre wyniki.

Zobacz też: Nazistowski skandal podczas Euro 2020! Kuriozalna wpadka z niemieckim hymnem

Teraz natomiast "Lewy" regeneruje się w gronie najbliższych przed rozpoczęciem przygotowań do sezonu 2021/2022. Jak możemy zauważyć, najlepszy polski piłkarz poczuł zdecydowanie wakacyjny luz! Wszystko można ujrzeć w poniższej galerii zdjęć.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia
Najnowsze