Reprezentacja Austrii

Autor: AP Reprezentacja Austrii

OBRZYDLISTWO! Piłkarz całkowicie stracił rozum. Słowa o pier******* matki wywołały SKANDAL na Euro 2020

2021-06-14 0:15

Ogromne emocje sprawiają niekiedy, że ludzie zachowują się irracjonalnie. Zwłaszcza negatywne emocje. Ale nawet w takich sytuacjach są pewne granice, których przekroczyć nie można. Niestety na moment rozum całkowicie stracił Marko Arnautović, który w meczy Austria - Macedonia zdobył jedną z bramek. Po umieszczeniu piłki w siatce zaczął coś wykrzykiwać w stronę rywali i teraz odkryto, jakie słowa wyszły z jego ust.

Rywalizacja Austrii z Macedonią zapowiadała się starciem dla koneserów. Obie drużyny nie mają bowiem zbyt wielkiego doświadczenia na dużych turniejach. Zwłaszcza Macedonia, która debiutowała na mistrzostwach Europy. Jednak ku zaskoczeniu wielu fanów, spotkanie pomiędzy tymi drużynami mogło się podobać. Zaskoczył przede wszystkim zespół z Bałkanów. Macedończycy byli bardzo aktywni na boisku i walczyli na każdym metrze. Powodowało to niekiedy ostre starcia i widać było, że zawodnicy obu drużyn są mocno naładowani energią. Lepsi piłkarsko byli jednak Austriacy.

Gorąca atmosfera podczas przyjazdu kadry do hotelu w Petersburgu

Grzegorz Krychowiak wyjawił przepis na sukces przed meczem Polska - Słowacja na Euro 2020! Pomocnik nie ma złudzeń, to klucz do wygranej

Choć przez wiele minut zanosiło się na niespodziankę, bo na tablicy wyników widniał wynik 1:1, to podopieczni Franco Fondy przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Austria wygrała 3:1, a rezultat w 89. minucie spotkania ustalił Marko Arnautović, który na placu gry pojawił się w drugiej połowie. Napastnik po wpisaniu się na listę strzelców wybrał dość... nietypowy sposób na celebrację gola.

Anna Lewandowska DUMNIE odsłania CIAŁO przy siostrze Roberta. SEKSAPIL aż bucha, odważne ujęcie

W telewizji doskonale było widać, jak Arnautović zaczął coś wykrzykiwać w stronę rywali. Jak na dłoni można było zauważyć, że zawodnik jest mocno zdenerwowany. Portal mondo.rs donosi, co udało się wyczytać z ruchu warg Arnautovicia. Ten po serbsku miał krzyczeć do Ezgjana Alioskiego: - Pierd*** twoja matkę. Dokładnie nie wiadomo, co wywołało taką reakcje Austriaka, ale mówi się, że mogła być to odpowiedź na wcześniejszy faul Macedończyka.