OBRZYDLIWY skandal podczas Euro 2020. To, co zrobili kibice, jest prawdziwym OKROPIEŃSTWEM, nie ma wytłumaczenia

2021-06-20 22:14
Kibice Węgier
Autor: AP Kibice Węgier

Tegoroczne mistrzostwa Europy pełne są wydarzeń, które w innych turniejach nie miały miejsca, albo nie było o nich aż tak głośno. Natężenie dziwnych, nietypowych i strasznych zdarzeń jest naprawdę wysokie. Niestety do tego wszystkiego trzeba dołożyć skandal, do jakiego miało dość podczas rywalizacji Węgier z Francuzami. Według najnowszych informacji kibice gospodarzy mieli wydawać odgłosy małp.

Mecze w Budapeszcie przykuwają uwagę całej Europy. Puskas Arena jest bowiem jedynym miejscem podczas mistrzostw Europy, gdzie możemy zobaczyć komplet publiczności na trybunach. Atmosfera podczas spotkań Węgrów jest niesamowita i z przyjemnością ogląda się mecze rozgrywane w Budapeszcie. W dodatku zawodnicy gospodarzy w dwóch meczach, z Portugalią i z Francją, zagrali z ogromnym charakterem i pokazali, że są w stanie przeciwstawić się silniejszym zespołom. Niestety nie udało się uniknąć skandali z udziałem kibiców.

OKROPNE GROŹBY pod adresem Kamila Glika. Hejter grozi, że ZABIJE jego bliskich

Raport z Sopotu. Kibice entuzjastycznie powitali piłkarzy

Podczas pierwszego spotkania na Puskas Arenie węgierscy fani pokazali baner z napisem Anti-LMBTQ. Sprawa odbiła się dosyć szerokim echem w mediach. Wiele wskazuje na to, że Węgrzy sami szukają kłopotów, bo znów dali popis nieodpowiedniego zachowania. Jak poinformowali dziennikarze hiszpańskiego radia COPE na meczu z Francją miało dojść do skandalicznych scen.

AKROBATYCZNE wygibasy Polaków na basenie. Pełen relaks biało-czerwonych po heroicznym boju [ZDJĘCIA]

Dziennikarze przekazali, że podczas spotkania można było usłyszeć odgłosy małp. Miało to miejsce, gdy przy piłce był przede wszystkim Kylian Mbappe. Młoda gwiazda reprezentacji Francji i PSG co prawda nie zabrała głosu odnośnie tych scen, ale fakt odgłosów miał potwierdzić Karim Benzema. Napastnik dodał, że czuł się urażony takim zachowaniem. UEFA miała już podjąć kroki w tej sprawie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE