Kamil Glik

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Glik

OKROPNE GROŹBY pod adresem Kamila Glika. Hejter grozi, że ZABIJE jego bliskich

2021-06-20 17:16

Sportowcy z krytyką muszą radzić sobie na co dzień. Zwłaszcza po gorszych występach zbierają mnóstwo nieprzychylnych komentarzy, czy wiadomości. Niektóre z nich przekraczają wszelkie granice i zawodnicy coraz częściej decydują się na publikowanie ich treści w Internecie. Tak samo zrobił Kamil Glik, który dostał obrzydliwą wiadomość z groźbami śmierci jego najbliższych.

Kamil Glik od wielu lat jest filarem polskiej obrony. Mimo upływających lat wielu kibiców nie wyobraża sobie biało-czerwonej drużyny bez doświadczonego defensora. Jak cennym piłkarzem dla kadry jest Glik widać było podczas sobotniego starcia z Hiszpanią w Sewilli. To właśnie 33-latek był jednym z architektów "zwycięskiego" remisu z La Roja. Jego pojedynki z hiszpańskimi obrońcami budziły wśród fanów wielki podziw i Glik był w zasadzie nie do przejścia. Radość z podziału punktów była o tyle większa, że Polacy nadal mają szansę zagrać w fazie pucharowej Euro 2020. Nie wszyscy potrafili się jednak cieszyć z dobrej gry Polaków.

WYCIEKŁA prywatna wiadomość Lewandowskiego. Usłyszały o tym TYSIĄCE, nie było co zbierać

Mateusz Borek po meczu Polska-Hiszpania

To, że piłkarze muszą być odporni na krytykę, wiadomo od dawna. W dobie mediów społecznościowych każdy kibic może napisać, co mu się żywnie podoba. Niektórzy czują się jednak bezkarnie i wysyłają do zawodników obrzydliwe i przerażające wiadomości. Jedną z nich Kamil Glik opublikował na Instastories. Treść wiadomości przekracza wszelkie granice i nigdy nie powinna mieć miejsca.

Mecz z Hiszpanią przejdzie do historii! Tak grająca Polska może pokonać Szwecję i wyjść z grupy!

- Co robisz sukin****? Sr** na twoich zmarłych. Nie możesz grać w piłkę nożną, zabiję wszystkich twoich bliskich - czytamy na skrinie opublikowanym przez Kamila Glika. Obrońca reprezentacji Polski oznaczył jednocześnie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. - Czekam na waszą odpowiedź - napisał defensor biało-czerwonych.

Kamil Glik

i

Autor: Instagram/kamilglik25
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze